Lagspillserien Høsten 2018 - Kampoversikt
Du kan trykke Ctrl-F for å få opp søkefelt og søke etter ditt eget navn, for å se når du har matcher.
Lørdag 8. september 10:00 Div 1: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Sjoerd de Witte vs Høye Løvland 2-6. 3-6
Singles: Benoit Pasnin vs Martin Wijnia 2-6, 2-6
Doubles:  Sjoerd og Benoit vs Høye og Martin 3-6, 3-6
13:30 Div 3: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Oscar Midtskau vs Odd Jøran Olsen 6-7, 6-3, 10-5
Singles: Tom Jacobsen vs Inge Ringheim 6-4, 7-5
Doubles:  Oscar og Tom vs Odd Jøran og Inge 6-2, 6-1
(Sverre Piene spilte som reserve for Tom Jacobsen i singles-matchen)
Søndag 9. september 13:30 Div 2: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Morag Solberg vs Petter Wendelborg 6-4, 6-4
Singles: Jane Larsen vs Arne Olav Børseth 6-2, 7-5
Doubles:  Morag og Jane vs Petter og Arne Olav 6-4, 2-6, 9-11
(Nora Thams Michelsen spilte som reserve for Arne Olav Børseth)
13:30 Div 3: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Odd Jøran Olsen vs Bjørn Lynne 6-4, 6-4
Singles: Inge Ringheim vs Lisa Lynne 1-6, 1-6
Doubles:  Odd Jøran og Inge vs Bjørn og Lisa 6-4, 6-7, 11-9
17:00 Div 4: Lag3 vs Lag5 Singles: Terje Jacobsen vs Ivar Naglic 0-6, 1-6
Singles: Heidi Sundvold vs Nina Valmyr Dageid 6-2, 6-2
Doubles:  Terje og Heidi vs Ivar og Nina 6-4, 6-2
Søndag 16. september 13:30 Div 4: Lag3 vs Lag4 Singles: Terje Jacobsen vs Kees Rodenburg 6-2, 7-5
Singles: Heidi Sundvold vs Line Sollid 0-6, 1-6
Doubles:  Terje og Heidi vs Kees og Line 6-3, 3-6, 6-7
17:00 Div 1: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Høye Løvland vs Kjell Rekkedal 6-0, 6-1
Singles: Martin Wijnia vs Kjell Skau 6-1, 6-0
Doubles:  Høye og Martin vs Kjell og Kjell 6-2, 6-0
Fredag 21. september 18:30 Div 5: Lag1 vs Lag3 Singles: Kåre Dahl-Hansen vs Marielle Svartangen Wallin 6-0, 6-0
Singles: Ole Petter Borvik vs Kajsa Bengtsson Andreassen 6-0, 6-2
Doubles:  Kåre og Ole Petter vs Marielle og Kajsa 6-0, 6-0
Lørdag 22. september 17:00 Div 2: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Helge Hansen vs Kamil Kowalski 2-6, 3-6
Singles: Marek Adamczyk vs Michal Warchol 7-6, 7-6
Doubles:  Helge og Marek vs Kamil & Michal 6-3, 3-6, 10-6
Søndag 23. september 13:30 Div 2: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Kamil Kowalski vs Knut Kallum 6-0, 6-0 w.o.
Singles: Michal Warchol vs Håkon Randar 6-0, 6-0 w.o.
Doubles:  Kamil & Michal vs Knut og Håkon 6-0, 6-0 w.o.
17:00 Div 4: Lag2 vs Lag5 Singles: Øystein Hillestad vs Ivar Naglic 3-6, 7-6, 5-10
Singles: Helene Midtskau vs Nina Valmyr Dageid 4-6, 6-1, 8-10
Doubles:  Øystein og Helene vs Ivar og Nina 6-3, 6-2
17:00 Div 1: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Rebeka Kalnozola vs Srdjan Stojiljkovic 6-3, 2-6, 10-4
Singles: Krzysztof Wasniewski vs Atle Solberg 6-2, 6-3
Doubles:  Rebeka og Krzysztof vs Srdjan og Atle 6-4, 6-1
Helgene 28-30. september og 5-7. oktober er det ikke satt opp noen kamper pga. Høstferie.
Matcher som må flyttes kan godt spilles i disse helgene, hvis alle spillere er tilgjengelige.
Lørdag 29. sept 10:00 Div 4: Lag1 vs Lag2 Singles: Jørgen Hoel vs Øystein Hillestad 6-1, 1-6, 10-5
Singles: Sverre Piene vs Helene Midtskau 6-1, 6-2
Doubles:  Jørgen og Sverre vs Øystein og Helene 6-0, 6-0
Søndag 30. sept 10:00 Div 1: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Peter Eggli vs Srdjan Stojiljkovic 1-6, 3-6
Singles: Gary Denyou vs Atle Solberg 7-6, 6-7, 8-10
Doubles:  Peter og Gary vs Srdjan og Atle 6-1, 6-4
15:00 Div 3: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Per Egil Sørensen vs Jørn Inge Grimholt 1-6, 6-4, 10-4
Singles: Terje Skulbru vs Trond Rune Hegg 2-6, 2-6
Doubles:  Per Egil og Terje vs Jørn Inge og Trond 6-7, 6-4, 10-6
Fredag 12. oktober 18:30 Div 3: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Per Egil Sørensen vs Oscar Midtskau 4-6, 6-7
Singles: Terje Skulbru vs Tom Jacobsen 4-6, 2-6
Doubles:  Per Egil og Terje vs Oscar og Tom 3-6, 4-6
(Terje Uteng spilte som reserve for Tom Jacobsen)
18:30 Div 5: Lag2 vs Lag4 Singles: Boge Gulbrandsen vs Iben Rakke 6-1, 6-1
Singles: Tove Bøe vs Mathilde Wahlin 0-6, 1-6
Doubles:  Boge og Tove vs Iben og Mathilde 3-6, 4-6
Lørdag 13. oktober (Ingen matcher fra kl. 10:00, hallen er reservert til Ungdomstrening)
13:30 Div 2: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Kamil Kowalski vs Petter Wendelborg 2-6, 6-2, 10-4
Singles: Michal Warchol vs Arne Olav Børseth 0-6, 7-5, 6-10
Doubles:  Kamil & Michal vs Petter og Arne Olav 6-3, 6-2
Søndag 14. oktober 13:30 Div 1: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Sjoerd de Witte vs Kjell Rekkedal 6-1, 7-5
Singles: Benoit Pasnin vs Kjell Skau 6-1, 6-0
Doubles:  Sjoerd og Benoit vs Kjell og Kjell 6-1, 6-1
13:30 Div 2: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Morag Solberg vs Eyvind Svendsen 5-7, 5-7
Singles: Jane Larsen vs Bjørn Bakko 3-6, 4-6
Doubles:  Morag og Jane vs Eyvind og Bjørn 2-6, 3-6
(Peter Hitz spilte som reserve for Jane Larsen)
17:00 Div 5: Lag1 vs Lag5 Singles: Kåre Dahl-Hansen vs Morten Rakke 6-7, 6-3, 5-10
Singles: Ole Petter Borvik vs Andreas Wahlin 2-6, 2-6
Doubles:  Kåre og Ole Petter vs Morten og Andreas 6-7, 2-6
Fredag 19. oktober 18:30 Div 5: Lag1 vs Lag2 Singles: Kåre Dahl-Hansen vs Boge Gulbrandsen 7-6, 6-4
Singles: Ole Petter Borvik vs Tove Bøe 6-0, 6-0
Doubles:  Kåre og Ole Petter vs Boge og Tove 6-4, 7-5
18:30 Div 1: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Høye Løvland vs Srdjan Stojiljkovic 6-3, 6-4
Singles: Martin Wijnia vs Atle Solberg 6-2, 6-2
Doubles:  Høye og Martin vs Srdjan og Atle 6-2, 6-3
Lørdag 20. oktober (Ingen matcher fra kl. 10, hallen er reservert til Nybegynnerkurs)
13:30 Div 2: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Helge Hansen vs Morag Solberg 2-6, 7-5, 11-13
Singles: Marek Adamczyk vs Jane Larsen 6-3, 3-6, 12-10
Doubles:  Helge og Marek vs Morag og Jane 6-4, 7-5
13:30 Div 4: Lag1 vs Lag5 Singles: Jørgen Hoel vs Ivar Naglic 7-5, 6-7, 5-10
Singles: Sverre Piene vs Nina Valmyr Dageid 6-2, 6-1
Doubles:  Jørgen og Sverre vs Ivar og Nina 6-3, 6-0
17:00 Div 3: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Bjørn Lynne vs Oscar Midtskau 6-1, 6-3
Singles: Lisa Lynne vs Tom Jacobsen 6-7, 1-6
Doubles:  Bjørn og Lisa vs Oscar og Tom 7-5, 5-7, 12-10
(Line Sollid spilte som reserve for Tom Jacobsen)
Søndag 21. oktober (Ingen matcher fra kl. 10, hallen er reservert til Nybegynnerkurs)
13:30 Div 5: Lag4 vs Lag5 Singles: Iben Rakke vs Morten Rakke 2-6, 7-5, 7-10
Singles: Mathilde Wahlin vs Andreas Wahlin 4-6, 7-5, 7-10
Doubles:  Iben og Mathilde vs Morten og Andreas 3-6, 1-6
17:00 Div 2: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Knut Kallum vs Petter Wendelborg 0-6, 0-6 w.o.
Singles: Håkon Randar vs Arne Olav Børseth 0-6, 0-6 w.o.
Doubles:  Knut og Håkon vs Petter og Arne Olav 0-6, 0-6 w.o.
17:00 Div 3: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Odd Jøran Olsen vs Dag Fr. Nilsen 6-1, 6-1
Singles: Inge Ringheim vs Terje Walderhaug 6-3, 6-3
Doubles:  Odd Jøran og Inge vs Dag og Terje 3-6, 7-5, 10-4
(Helgen 26-28 oktober er hallen opptatt med Høstcup Veteranturnering)
Fredag 2. november 18:30 Div 3: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Per Egil Sørensen vs Dag Fr. Nilsen 6-2, 6-4
Singles: Terje Skulbru vs Terje Walderhaug 2-6, 6-4, 13-11
Doubles:  Per Egil og Terje vs Dag og Terje 3-6, 6-4, 10-5
18:30 Div 4: Lag1 vs Lag4 Singles: Jørgen Hoel vs Kees Rodenburg 6-4, 5-7, 10-6
Singles: Sverre Piene vs Line Sollid 6-1, 1-6, 10-8
Doubles:  Jørgen og Sverre vs Kees og Line 4-6, 4-6
Lørdag 3. november 17:00 Div 5: Lag2 vs Lag5 Singles: Boge Gulbrandsen vs Morten Rakke 6-4, 6-1
Singles: Tove Bøe vs Andreas Wahlin 0-6, 0-6
Doubles:  Boge og Tove vs Morten og Andreas 2-6, 2-6
17:00 Div 5: Lag3 vs Lag4 Singles: Marielle Svartangen Wallin vs Iben Rakke 1-6, 0-6
Singles: Kajsa Bengtsson Andreassen vs Mathilde Wahlin 0-6, 0-6
Doubles:  Marielle og Kajsa vs Iben og Mathilde 0-6, 2-6
Søndag 4. november 13:30 Div 3: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Odd Jøran Olsen vs Per Egil Sørensen 3-6, 2-6
Singles: Inge Ringheim vs Terje Skulbru 5-7, 0-6
Doubles:  Odd Jøran og Inge vs Per Egil og Terje 5-7, 7-6, 12-10
17:00 Div 1: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Rebeka Kalnozola vs Peter Eggli 6-2, 6-4
Singles: Krzysztof Wasniewski vs Gary Denyou 6-1, 6-3
Doubles:  Rebeka og Krzysztof vs Peter og Gary 1-6, 6-2, 7-10
(Bjørn Bakko spilte som reserve for Peter Eggli i Singles)
17:00 Div 3: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Bjørn Lynne vs Dag Fr. Nilsen 6-2, 6-4
Singles: Lisa Lynne vs Terje Walderhaug 6-3, 6-0
Doubles:  Bjørn og Lisa vs Dag og Terje 6-1, 6-2
Fredag 9. november 18:30 Div 5: Lag2 vs Lag3 Singles: Boge Gulbrandsen vs Marielle Svartangen Wallin 6-1, 6-2
Singles: Tove Bøe vs Kajsa Bengtsson Andreassen 6-1, 4-6, 7-10
Doubles:  Boge og Tove vs Marielle og Kajsa 6-2, 6-2
18:30 Div 1: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Kjell Rekkedal vs Peter Eggli 6-4, 6-7, 10-7
Singles: Kjell Skau vs Gary Denyou 0-6, 4-6
Doubles:  Kjell og Kjell vs Peter og Gary 1-6, 6-4, 6-10
Lørdag 10. november (Ingen matcher fra kl. 10, hallen er reservert til Ungdomstrening)
13:30 Div 2: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Helge Hansen vs Petter Wendelborg 1-6, 0-6
Singles: Marek Adamczyk vs Arne Olav Børseth 1-6, 0-6
Doubles:  Helge og Marek vs Petter og Arne Olav 1-6, 6-7
13:30 Div 2: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Morag Solberg vs Kamil Kowalski 2-6, 0-6
Singles: Jane Larsen vs Michal Warchol 6-4, 2-6, 10-3
Doubles:  Morag og Jane vs Kamil & Michal 3-6, 6-3, 10-6
17:00 Div 3: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Oscar Midtskau vs Dag Fr. Nilsen 7-6, 6-3
Singles: Tom Jacobsen vs Terje Walderhaug 2-6, 6-4, 12-14
Doubles:  Oscar og Tom vs Dag og Terje 7-6, 6-3
(Nora Thams Michelsen spilte som reserve for Tom Jacobsen i single)
(Vidar Andreassen spilte som reserve for Terje Walderhaug)
17:00 Div 1: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Høye Løvland vs Rebeka Kalnozola 6-1, 6-3
Singles: Martin Wijnia vs Krzysztof Wasniewski 3-6, 6-3, 8-10
Doubles:  Høye og Martin vs Rebeka og Krzysztof 7-5, 6-2
Søndag 11. november 13:30 Div 2: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Eyvind Svendsen vs Helge Hansen 6-4, 6-1
Singles: Bjørn Bakko vs Marek Adamczyk 6-0, 6-0
Doubles:  Eyvind og Bjørn vs Helge og Marek 6-0, 6-2
13:30 Div 3: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Jørn Inge Grimholt vs Bjørn Lynne 0-6, 0-6
Singles: Trond Rune Hegg vs Lisa Lynne 3-6, 0-6
Doubles:  Jørn Inge og Trond vs Bjørn og Lisa 3-6, 3-6
17:00 Div 4: Lag1 vs Lag3 Singles: Jørgen Hoel vs Terje Jacobsen 6-2, 6-1
Singles: Sverre Piene vs Heidi Sundvold 3-6, 6-4, 10-4
Doubles:  Jørgen og Sverre vs Terje og Heidi 6-4, 6-2
Fredag 16. november 18:30 Div 5: Lag3 vs Lag5 Singles: Marielle Svartangen Wallin vs Morten Rakke 0-6, 2-6
Singles: Kajsa Bengtsson Andreassen vs Andreas Wahlin 0-6, 0-6
Doubles:  Marielle og Kajsa vs Morten og Andreas 0-6, 0-6
18:30 Div 5: Lag1 vs Lag4 Singles: Kåre Dahl-Hansen vs Iben Rakke 6-4, 6-2
Singles: Ole Petter Borvik vs Mathilde Wahlin 6-2, 6-1
Doubles:  Kåre og Ole Petter vs Iben og Mathilde 6-3, 6-2
Lørdag 17. november 17:00 Div 1: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Peter Eggli vs Høye Løvland 2-6, 0-6
Singles: Gary Denyou vs Martin Wijnia 3-6, 2-6
Doubles:  Peter og Gary vs Høye og Martin 4-6, 4-6
(Bjørn Bakko spilte som reserve for Peter Eggli i Singles)
Søndag 18. november 17:00 Div 1: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Sjoerd de Witte vs Srdjan Stojiljkovic 2-6, 3-6
Singles: Benoit Pasnin vs Atle Solberg 7-6, 6-4
Doubles:  Sjoerd og Benoit vs Srdjan og Atle 1-6, 2-6
17:00 Div 3: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Jørn Inge Grimholt vs Dag Fr. Nilsen 2-6, 1-6
Singles: Trond Rune Hegg vs Terje Walderhaug 6-0, 6-2
Doubles:  Jørn Inge og Trond vs Dag og Terje 5-7, 7-5, 7-10
(Vidar Andreassen spilte som reserve for Terje Walderhaug)
Fredag 23. november 18:30 Div 3: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Oscar Midtskau vs Jørn Inge Grimholt 6-0, 6-0
Singles: Tom Jacobsen vs Trond Rune Hegg 6-1, 6-0
Doubles:  Oscar og Tom vs Jørn Inge og Trond 6-2, 6-1
(Terje Uteng spilte som reserve for Tom Jacobsen)
Lørdag 24. november 10:00 Div 3: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Bjørn Lynne vs Per Egil Sørensen 6-1, 6-4
Singles: Lisa Lynne vs Terje Skulbru 6-7, 7-4, 12-10
Doubles:  Bjørn og Lisa vs Per Egil og Terje 6-1, 6-1
10:00 Div 4: Lag4 vs Lag5 Singles: Kees Rodenburg vs Ivar Naglic 6-1, 6-7, 7-10
Singles: Line Sollid vs Nina Valmyr Dageid 6-1, 6-0
Doubles:  Kees og Line vs Ivar og Nina 7-5, 6-2
13:30 Div 2: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Knut Kallum vs Morag Solberg 0-6, 0-6 w.o.
Singles: Håkon Randar vs Jane Larsen 0-6, 0-6 w.o.
Doubles:  Knut og Håkon vs Morag og Jane 0-6, 0-6 w.o.
13:30 Div 2: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Kamil Kowalski vs Eyvind Svendsen 4-6, 1-6
Singles: Michal Warchol vs Bjørn Bakko 1-6, 4-6
Doubles:  Kamil & Michal vs Eyvind og Bjørn 2-6, 0-6
Søndag 25. november 13:30 Div 2: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Eyvind Svendsen vs Knut Kallum 6-0, 6-0 w.o.
Singles: Bjørn Bakko vs Håkon Randar 6-0, 6-0 w.o.
Doubles:  Eyvind og Bjørn vs Knut og Håkon 6-0, 6-0 w.o.
17:00 Div 4: Lag2 vs Lag3 Singles: Øystein Hillestad vs Terje Jacobsen 3-6, 6-4, 4-10
Singles: Helene Midtskau vs Heidi Sundvold 2-6, 1-6
Doubles:  Øystein og Helene vs Terje og Heidi 7-5, 6-4
17:00 Div 2: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Eyvind Svendsen vs Petter Wendelborg 6-0, 6-0 w.o.
Singles: Bjørn Bakko vs Arne Olav Børseth 6-0, 6-0 w.o.
Doubles:  Eyvind og Bjørn vs Petter og Arne Olav 6-0, 6-0 w.o.
Lørdag 1. desember 17:00 Div 3: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Jørn Inge Grimholt vs Odd Jøran Olsen 2-6, 4-6
Singles: Trond Rune Hegg vs Inge Ringheim 6-0, 6-1
Doubles:  Jørn Inge og Trond vs Odd Jøran og Inge 3-6, 4-6
Søndag 2. desember 13:30 Div 1: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Kjell Rekkedal vs Rebeka Kalnozola 1-6, 1-6
Singles: Kjell Skau vs Krzysztof Wasniewski 1-6, 6-7
Doubles:  Kjell og Kjell vs Rebeka og Krzysztof 0-6, 2-6
13:30 Div 4: Lag2 vs Lag4 Singles: Øystein Hillestad vs Kees Rodenburg 6-1, 7-5
Singles: Helene Midtskau vs Line Sollid 2-6, 2-6
Doubles:  Øystein og Helene vs Kees og Line 3-6, 4-6
Lørdag 8. desember 10:00 Div 1: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Kjell Rekkedal vs Srdjan Stojiljkovic 2-6, 2-6
Singles: Kjell Skau vs Atle Solberg 2-6, 6-1, 10-5
Doubles:  Kjell og Kjell vs Srdjan og Atle 2-6, 4-6
(Chris Amundsen spilte som reserve for Kjell skau)
12:00 Div 1: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Rebeka Kalnozola vs Sjoerd de Witte 6-3, 6-3
Singles: Krzysztof Wasniewski vs Benoit Pasnin 6-3, 5-7, 10-8
Doubles:  Rebeka og Krzysztof vs Sjoerd og Benoit 6-2, 6-2
(Bjørn Bakko spilte som reserve for Benoit Pasnin)
Søndag 9. desember 16:00 Div 1: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Peter Eggli vs Sjoerd de Witte 5-7, 6-2, 8-10
Singles: Gary Denyou vs Benoit Pasnin 3-6, 6-3, 8-10
Doubles:  Peter og Gary vs Sjoerd og Benoit 2-6, 1-6
(Bjørn Bakko spilte som reserve for Benoit Pasnin)
SØNDAG 9. DESEMBER KL. 19:00
PREMIEUTDELING, QUIZ, KAFFE OG KAKER :)