Resultater Høsten 2018, Div. 3
(6 lag i divisjonen) Lag 1 - Oscar og Tom Lag 2 - Odd Jøran og Inge Lag 3 - Per Egil og Terje Lag 4 - Jørn Inge og Trond Lag 5 - Bjørn og Lisa Lag 6 - Dag og Terje
Match Spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match Spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt
Resultat:
Div 3: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Odd Jøran Olsen vs Bjørn Lynne 6-4, 6-4 1 1 2 0 12 8 1 0 0 2 8 12
Singles: Inge Ringheim vs Lisa Lynne 1-6, 1-6 1 0 0 2 2 12 1 1 2 0 12 2
Doubles:  Odd Jøran og Inge vs Bjørn og Lisa 6-4, 6-7, 11-9 1 1 2 1 23 20 1 0 1 2 20 23
Resultat:
Div 3: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Per Egil Sørensen vs Jørn Inge Grimholt 1-6, 6-4, 10-4 1 1 2 1 17 14 1 0 1 2 14 17
Singles: Terje Skulbru vs Trond Rune Hegg 2-6, 2-6 1 0 0 2 4 12 1 1 2 0 12 4
Doubles:  Per Egil og Terje vs Jørn Inge og Trond 6-7, 6-4, 10-6 1 1 2 1 22 17 1 0 1 2 17 22
Resultat:
Div 3: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Oscar Midtskau vs Dag Fr. Nilsen 7-6, 6-3 1 1 2 0 13 9 1 0 0 2 9 13
Singles: Tom Jacobsen vs Terje Walderhaug 2-6, 6-4, 12-14 1 0 1 2 20 24 1 1 2 1 24 20
Doubles:  Oscar og Tom vs Dag og Terje 7-6, 6-3 1 1 2 0 13 9 1 0 0 2 9 13
(Nora Thams Michelsen spilte som reserve for Tom Jacobsen i single)
(Vidar Andreassen spilte som reserve for Terje Walderhaug)
Resultat:
Div 3: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Per Egil Sørensen vs Oscar Midtskau 4-6, 6-7 1 1 2 0 13 10 1 0 0 2 10 13
Singles: Terje Skulbru vs Tom Jacobsen 4-6, 2-6 1 1 2 0 12 6 1 0 0 2 6 12
Doubles:  Per Egil og Terje vs Oscar og Tom 3-6, 4-6 1 1 2 0 12 7 1 0 0 2 7 12
(Terje Uteng spilte som reserve for Tom Jacobsen)
Resultat:
Div 3: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Jørn Inge Grimholt vs Bjørn Lynne 0-6, 0-6 1 0 0 2 0 12 1 1 2 0 12 0
Singles: Trond Rune Hegg vs Lisa Lynne 3-6, 0-6 1 0 0 2 3 12 1 1 2 0 12 3
Doubles:  Jørn Inge og Trond vs Bjørn og Lisa 3-6, 3-6 1 0 0 2 6 12 1 1 2 0 12 6
Resultat:
Div 3: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Odd Jøran Olsen vs Dag Fr. Nilsen 6-1, 6-1 1 1 2 0 12 2 1 0 0 2 2 12
Singles: Inge Ringheim vs Terje Walderhaug 6-3, 6-3 1 1 2 0 12 6 1 0 0 2 6 12
Doubles:  Odd Jøran og Inge vs Dag og Terje 3-6, 7-5, 10-4 1 1 2 1 20 15 1 0 1 2 15 20
Resultat:
Div 3: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Jørn Inge Grimholt vs Odd Jøran Olsen 2-6, 4-6 1 1 2 0 12 6 1 0 0 2 6 12
Singles: Trond Rune Hegg vs Inge Ringheim 6-0, 6-1 1 0 0 2 1 12 1 1 2 0 12 1
Doubles:  Jørn Inge og Trond vs Odd Jøran og Inge 3-6, 4-6 1 1 2 0 12 7 1 0 0 2 7 12
Resultat:
Div 3: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Bjørn Lynne vs Oscar Midtskau 6-1, 6-3 1 0 0 2 4 12 1 1 2 0 12 4
Singles: Lisa Lynne vs Tom Jacobsen 6-7, 1-6 1 1 2 0 13 7 1 0 0 2 7 13
Doubles:  Bjørn og Lisa vs Oscar og Tom 7-5, 5-7, 12-10 1 0 1 2 22 24 1 1 2 1 24 22
(Line Sollid spilte som reserve for Tom Jacobsen)
Resultat:
Div 3: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Per Egil Sørensen vs Dag Fr. Nilsen 6-2, 6-4 1 1 2 0 12 6 1 0 0 2 6 12
Singles: Terje Skulbru vs Terje Walderhaug 2-6, 6-4, 13-11 1 1 2 1 21 21 1 0 1 2 21 21
Doubles:  Per Egil og Terje vs Dag og Terje 3-6, 6-4, 10-5 1 1 2 1 19 15 1 0 1 2 15 19
Resultat:
Div 3: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Bjørn Lynne vs Per Egil Sørensen 6-1, 6-4 1 0 0 2 5 12 1 1 2 0 12 5
Singles: Lisa Lynne vs Terje Skulbru 6-7, 7-4, 12-10 1 0 1 2 21 25 1 1 2 1 25 21
Doubles:  Bjørn og Lisa vs Per Egil og Terje 6-1, 6-1 1 0 0 2 2 12 1 1 2 0 12 2
Resultat:
Div 3: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Oscar Midtskau vs Odd Jøran Olsen 6-7, 6-3, 10-5 1 1 2 1 22 15 1 0 1 2 15 22
Singles: Tom Jacobsen vs Inge Ringheim 6-4, 7-5 1 1 2 0 13 9 1 0 0 2 9 13
Doubles:  Oscar og Tom vs Odd Jøran og Inge 6-2, 6-1 1 1 2 0 12 3 1 0 0 2 3 12
(Sverre Piene spilte som reserve for Tom Jacobsen i singles-matchen)
Resultat:
Div 3: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Jørn Inge Grimholt vs Dag Fr. Nilsen 2-6, 1-6 1 0 0 2 3 12 1 1 2 0 12 3
Singles: Trond Rune Hegg vs Terje Walderhaug 6-0, 6-2 1 1 2 0 12 2 1 0 0 2 2 12
Doubles:  Jørn Inge og Trond vs Dag og Terje 5-7, 7-5, 7-10 1 0 1 2 19 22 1 1 2 1 22 19
(Vidar Andreassen spilte som reserve for Terje Walderhaug)
Resultat:
Div 3: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Oscar Midtskau vs Jørn Inge Grimholt 6-0, 6-0 1 1 2 0 12 0 1 0 0 2 0 12
Singles: Tom Jacobsen vs Trond Rune Hegg 6-1, 6-0 1 1 2 0 12 1 1 0 0 2 1 12
Doubles:  Oscar og Tom vs Jørn Inge og Trond 6-2, 6-1 1 1 2 0 12 3 1 0 0 2 3 12
(Terje Uteng spilte som reserve for Tom Jacobsen)
Resultat:
Div 3: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Odd Jøran Olsen vs Per Egil Sørensen 3-6, 2-6 1 0 0 2 5 12 1 1 2 0 12 5
Singles: Inge Ringheim vs Terje Skulbru 5-7, 0-6 1 0 0 2 5 13 1 1 2 0 13 5
Doubles:  Odd Jøran og Inge vs Per Egil og Terje 5-7, 7-6, 12-10 1 1 2 1 24 23 1 0 1 2 23 24
Resultat:
Div 3: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Bjørn Lynne vs Dag Fr. Nilsen 6-2, 6-4 1 1 2 0 12 6 1 0 0 2 6 12
Singles: Lisa Lynne vs Terje Walderhaug 6-3, 6-0 1 1 2 0 12 3 1 0 0 2 3 12
Doubles:  Bjørn og Lisa vs Dag og Terje 6-1, 6-2 1 1 2 0 12 3 1 0 0 2 3 12
15 12 26 7 205 139 15 8 17 17 167 183 15 7 16 20 194 205 15 3 9 24 115 176 15 12 25 8 204 125 15 3 9 26 155 212
Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt