Lagspillserien Høsten 2019 - Kampoversikt
Du kan trykke Ctrl-F for å få opp søkefelt og søke etter ditt eget navn, for å se når du har matcher.
Fredag 6. september 18:30 Div 3: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Jørn Inge Grimholt vs Kamil Kowalski 6-2, 6-2
Singles: Tommy Grimholt vs Dag Frithjof Nilsen 0-6, 6-7
Doubles:  Jørn Inge og Tommy vs Kamil og Dag 3-6, 3-6
18:30 Div 6: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Jesper Ellefsen vs Kajsa Bengtsson Andreassen 6-0, 6-2
Singles: Henrik Fikse vs Marielle Svartangen Wallin 6-1, 7-6
Doubles:  Jesper og Henrik vs Kajsa og Marielle 6-2, 6-1
Lørdag 7. september 13:30 Div 4: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Iben Rakke vs Terje Jacobsen 3-6, 0-6
Singles: Mathilde Wahlin vs Inge Ringheim 6-4, 6-0
Doubles:  Iben og Mathilde vs Terje og Inge 2-6, 1-6
13:30 Div 3: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Bjørn Lynne vs Jan Christian Østberg 6-7, 5-7
Singles: Lisa Lynne vs Oscar Midtskau 1-6, 0-6
Doubles:  Bjørn og Lisa vs Janken og Oscar 1-6, 3-6
17:00 Div 6: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Lise Viker Svendsen vs Dan-Henrik Sandmæl 6-4, 6-2
Singles: Emma Pasnin vs Joakim Gjeterud 6-1, 1-6, 6-10
Doubles:  Lise og Emma vs Dan-Henrik og Joakim 5-7, 3-6
Søndag 8. september 18:00 Div 5: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Ole Petter Borvik vs Henrik Rosenquist 3-6, 6-3, 10-12
Singles: Kåre Dahl-Hansen vs Øyvind Thoresen 1-6, 6-7
Doubles:  Ole Petter og Kåre vs Henrik og Øyvind 2-6, 6-7
Lørdag 14. september 10:00 Div 5: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Henrik Rosenquist vs Casper Johansen 5-7, 7-6, 5-10
Singles: Øyvind Thoresen vs Vegard Bull-Hansen 6-1, 6-2
Doubles:  Henrik og Øyvind vs Casper og Vegard 7-5, 6-3
13:30 Div 6: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Bente Kronen vs Dan-Henrik Sandmæl 2-6, 1-6
Singles: Marianne Zaitzow vs Joakim Gjeterud 0-6, 3-6
Doubles:  Bente og Marianne vs Dan-Henrik og Joakim 6-2, 0-6, 9-11
(Arnfinn Brevik spilte som reserve for Bente Kronen)
Søndag 15. september 17:00 Div 4: Lag 2 vs Lag 7 Singles: Terje Jacobsen vs Lars Dageid 6-2, 5-7, 11-9
Singles: Inge Ringheim vs Nina Valmyr Dageid 7-5, 6-1
Doubles:  Terje og Inge vs Lars og Nina 6-0, 6-4
Fredag 20. september 18:30 Div 4: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Iben Rakke vs Ivar Naglic 1-6, 1-6
Singles: Mathilde Wahlin vs Bent Solum 6-3, 2-6, 12-14
Doubles:  Iben og Mathilde vs Ivar og Bent 3-6, 6-7 (5-7)
(Frida Sølyst spilte som reserve for Iben Rakke)
Div 2: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Geir Kristian Aabøe vs Helge Eliassen 6-2, 6-1
Singles: Kjell Morten Andersen vs Petter Jørgensen 6-0, 6-0
Doubles:  Geir og Kjell Morten vs Helge og Petter 6-2, 6-0
(Birger Hokholt spilte som reserve for Petter Jørgensen)
(Denne matchen ble spilt 26.09.2019 i Kragerø)
Lørdag 28. september 13:30 Div 1: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Srdjan Stojiljkovic vs Bjørn Bakko 6-1, 7-6
Singles: Atle Solberg vs Eyvind Svendsen 3-6, 2-6
Doubles:  Srdjan og Atle vs Bjørn og Eyvind 7-5, 4-6, 10-7
13:30 Div 5: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Safet Cehajic vs Casper Johansen 3-6, 6-4, 3-10
Singles: Per-Olav Myhrvoll vs Vegard Bull-Hansen 6-4, 4-6, 13-15
Doubles:  Safet og Per-Olav vs Casper og Vegard 6-4, 4-6, 10-7
Søndag 29. september 13:30 Div 3: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Odd Jøran Olsen vs Jan Christian Østberg 2-6, 0-6
Singles: Per Egil Sørensen vs Oscar Midtskau 2-6, 1-6
Doubles:  Odd Jøran og Per Egil vs Janken og Oscar 2-6, 1-6
Fredag 4. oktober 18:30 Div 2: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Pål Thalmann vs Kjell Skau 6-3, 6-3
Singles: Arne Olav Børseth vs Bjørn Rummelhof 0-6, 4-6
Doubles:  Pål og Arne Olav vs Kjell og Bjørn 3-6, 4-6
(Brian Isaksen spilte som reserve for Bjørn Rummelhof)
Lørdag 5. oktober 10:00 Div 1: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Høye Løvland vs Bjørn Bakko 5-7, 6-4, 10-6
Singles: Martin Wijnia vs Eyvind Svendsen 4-6, 5-7
Doubles:  Høye og Martin vs Bjørn og Eyvind 6-2, 6-2
13:30 Div 4: Lag 4 vs Lag 7 Singles: Iben Rakke vs Lars Dageid 6-2, 6-1
Singles: Mathilde Wahlin vs Nina Valmyr Dageid 7-6, 6-0
Doubles:  Iben og Mathilde vs Lars og Nina 7-5, 6-1
(Andreas Wahlin spilte som reserve for Iben Rakke)
17:00 Div 2: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Helge Hansen vs Helge Eliassen 6-3, 7-5
Singles: Marek Adamczyk vs Petter Jørgensen 2-6, 6-4, 10-7
Doubles:  Helge og Marek vs Helge og Petter 6-2, 6-4
(Anita Fossberg spilte som reserve for Petter Jørgensen)
Søndag 6. oktober 13:30 Div 3: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Jan Christian Østberg vs Kamil Kowalski 6-0, 6-0
Singles: Oscar Midtskau vs Dag Frithjof Nilsen 6-4, 2-6, 10-6
Doubles:  Janken og Oscar vs Kamil og Dag 6-3, 6-1
13:30 Div 4: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Ivar Naglic vs Stig Sundvold 6-4, 6-4
Singles: Bent Solum vs Heidi Sundvold 6-2, 6-0
Doubles:  Ivar og Bent vs Stig og Heidi 0-6, 6-1, 7-10
17:00 Div 6: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Lise Viker Svendsen vs Bente Kronen 6-2, 6-0
Singles: Emma Pasnin vs Marianne Zaitzow 6-7, 1-6
Doubles:  Lise og Emma vs Bente og Marianne 6-2, 6-2
(Hildegunn Riksfjord spilte som reserve for Bente Kronen)
17:00 Div 3: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Jørn Inge Grimholt vs Vidar Andreassen 4-6, 4-6
Singles: Tommy Grimholt vs Kees Rodenburg 3-6, 6-4, 5-10
Doubles:  Jørn Inge og Tommy vs Vidar og Kees 1-6, 4-6
Fredag 11. oktober 18:30 Div 1: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Høye Løvland vs Peter Eggli 6-1, 6-0
Singles: Martin Wijnia vs Gary Denyou 3-6, 6-4, 10-4
Doubles:  Høye og Martin vs Peter og Gary 6-1, 6-2
18:30 Div 1: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Chris Robert Amundsen vs Srdjan Stojiljkovic 0-6, 1-6
Singles: Kjell Rekkedal vs Atle Solberg 2-6, 3-6
Doubles:  Chris og Kjell vs Srdjan og Atle 2-6, 2-6
(Thomas Bjørnvold spilte som reserve for Kjell Rekkedal)
Lørdag 12. oktober 10:00 Div 6: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Lise Viker Svendsen vs Jesper Ellefsen 6-1, 6-1
Singles: Emma Pasnin vs Henrik Fikse 2-6, 6-2, 10-7
Doubles:  Lise og Emma vs Jesper og Henrik 1-6, 6-2, 10-7
13:30 Div 2: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Geir Kristian Aabøe vs Kristin Funnemark 6-0, 6-0
Singles: Kjell Morten Andersen vs Petter Wendelborg 6-2, 6-0
Doubles:  Geir og Kjell Morten vs Kristin og Petter 6-0, 6-2
(Øystein Davidsen (singles) og Morag Solberg (doubles) spilte som reserve for Kristin Funnemark.
13:30 Div 4: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Ivar Naglic vs Laura Vinikaitiene 6-4, 7-5
Singles: Bent Solum vs Anita Fossberg 7-6, 4-6, 8-10
Doubles:  Ivar og Bent vs Laura og Anita 6-3, 6-2
17:00 Div 5: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Ole Petter Borvik vs Casper Johansen 6-2, 4-6, 11-9
Singles: Kåre Dahl-Hansen vs Vegard Bull-Hansen 6-4, 6-7, 16-18
Doubles:  Ole Petter og Kåre vs Casper og Vegard 1-6, 6-4, 7-10
Søndag 13. oktober 10:00 Div 2: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Kjell Skau vs Helge Eliassen 6-7, 6-7
Singles: Bjørn Rummelhof vs Petter Jørgensen 7-6, 3-6, 10-4
Doubles:  Kjell og Bjørn vs Helge og Petter 4-6, 7-5, 10-8
10:00 Div 2: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Helge Hansen vs Pål Thalmann 2-6, 2-6
Singles: Marek Adamczyk vs Arne Olav Børseth 1-6, 6-1, 1-10
Doubles:  Helge og Marek vs Pål og Arne Olav 6-7, 2-6
(Oscar Midtskau (singles) og Morag Solberg (doubles) spilte som reserve for Pål Thalmann)
13:30 Div 6: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Kajsa Bengtsson Andreassen vs Lise Viker Svendsen 2-6, 1-6
Singles: Marielle Svartangen Wallin vs Emma Pasnin 2-6, 1-6
Doubles:  Kajsa og Marielle vs Lise og Emma 0-6, 1-6
13:30 Div 3: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Bjørn Lynne vs Kamil Kowalski 6-1, 6-1
Singles: Lisa Lynne vs Dag Frithjof Nilsen 2-6, 4-6
Doubles:  Bjørn og Lisa vs Kamil og Dag 6-3, 7-5
(Inge Ringheim spilte som reserve for Kamil Kowalski og Mathilde Wahlin spilte som reserve for Lisa Lynne)
17:00 Div 1: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Srdjan Stojiljkovic vs Peter Eggli 6-2, 6-1
Singles: Atle Solberg vs Gary Denyou 6-4, 4-6, 10-2
Doubles:  Srdjan og Atle vs Peter og Gary 6-3, 6-4
17:00 Div 5: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Morten Rakke vs Henrik Rosenquist
Singles: Andreas Wahlin vs Øyvind Thoresen 6-2, 6-2
Doubles:  Morten og Andreas vs Henrik og Øyvind 6-2, 6-1
Fredag 18. oktober 18:30 Div 3: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Jan Christian Østberg vs Jørn Inge Grimholt 6-2, 2-6, 10-7
Singles: Oscar Midtskau vs Tommy Grimholt 6-2, 5-7, 10-4
Doubles:  Janken og Oscar vs Jørn Inge og Tommy 6-1, 7-5
18:30 Div 4: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Laura Vinikaitiene vs Stig Sundvold 3-6, 6-3, 10-7
Singles: Anita Fossberg vs Heidi Sundvold 6-2, 6-3
Doubles:  Laura og Anita vs Stig og Heidi 6-4, 7-5
Lørdag 19. oktober 10:00 Div 1: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Høye Løvland vs Rebeka Kalnozola 4-6, 6-3, 10-5
Singles: Martin Wijnia vs Krzysztof Wasniewski 4-6, 5-7
Doubles:  Høye og Martin vs Rebeka og Krzysztof 4-6, 4-6
(Fredrik Sperre spilte som reserve for Rebeka Kalnozola)
13:30 Div 3: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Bjørn Lynne vs Odd Jøran Olsen 6-4, 6-3
Singles: Lisa Lynne vs Per Egil Sørensen 4-6, 6-3, 7-10
Doubles:  Bjørn og Lisa vs Odd Jøran og Per Egil 6-3, 3-6, 11-9
(Line Sollid spilte som reserve for Lisa Lynne)
13:30 Div 6: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Gene Hoel vs Kajsa Bengtsson Andreassen 3-6, 2-6
Singles: Tove Bøe vs Marielle Svartangen Wallin 1-6, 1-6
Doubles:  Gene og Tove vs Kajsa og Marielle 1-6 4-6
17:00 Div 1: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Bjørn Bakko vs Chris Robert Amundsen 6-3, 6-3
Singles: Eyvind Svendsen vs Kjell Rekkedal 6-1, 6-2
Doubles:  Bjørn og Eyvind vs Chris og Kjell 5-7, 6-2, 10-2
Søndag 20. oktober 13:30 Div 3: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Vidar Andreassen vs Kamil Kowalski 6-1, 3-6, 11-9
Singles: Kees Rodenburg vs Dag Frithjof Nilsen 3-6, 4-6
Doubles:  Vidar og Kees vs Kamil og Dag 1-6, 2-6
13:30 Div 2: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Kristin Funnemark vs Helge Hansen 6-0, 6-1
Singles: Petter Wendelborg vs Marek Adamczyk 7-5, 6-2
Doubles:  Kristin og Petter vs Helge og Marek 6-1, 6-2
(Brian Isaksen spilte som reserve for Kristin Funnemark)
17:00 Div 4: Lag 6 vs Lag 7 Singles: Stig Sundvold vs Lars Dageid 6-4, 3-6, 9-11
Singles: Heidi Sundvold vs Nina Valmyr Dageid 7-6, 6-1
Doubles:  Stig og Heidi vs Lars og Nina 6-4, 3-6, 12-10
17:00 Div 6: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Bente Kronen vs Jesper Ellefsen 6-4, 6-3
Singles: Marianne Zaitzow vs Henrik Fikse 1-6, 6-7
Doubles:  Bente og Marianne vs Jesper og Henrik 3-6, 6-0, 5-10
Fredag 1. november 18:30 Div 4: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Terje Jacobsen vs Ivar Naglic 3-6, 2-6
Singles: Inge Ringheim vs Bent Solum 2-6, 3-6
Doubles:  Terje og Inge vs Ivar og Bent 6-4, 1-6, 5-10
18:30 Div 6: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Gene Hoel vs Dan-Henrik Sandmæl 1-6, 1-6
Singles: Tove Bøe vs Joakim Gjeterud 1-6, 2-6
Doubles:  Gene og Tove vs Dan-Henrik og Joakim 2-6, 0-6
Lørdag 2. november 17:00 Div 4: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Laura Vinikaitiene vs Jørgen Hoel 4-6, 3-6
Singles: Anita Fossberg vs Sverre Piene 4-6, 6-2, 11-9
Doubles:  Laura og Anita vs Jørgen og Sverre 4-6, 2-6
17:00 Div 2: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Helge Hansen vs Geir Kristian Aabøe 0-6, 0-6
Singles: Marek Adamczyk vs Kjell Morten Andersen 2-6, 2-6
Doubles:  Helge og Marek vs Geir og Kjell Morten 1-6, 0-6
Søndag 3. november 10:00 Div 2: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Pål Thalmann vs Kristin Funnemark 3-5 Pål retired
Singles: Arne Olav Børseth vs Petter Wendelborg 6-0, 1-6, 10-5
Doubles:  Pål og Arne Olav vs Kristin og Petter 6-4, 6-3
(Morag Solberg spilte som reserve for Kristin Funnemark)
13:30 Div 3: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Odd Jøran Olsen vs Jørn Inge Grimholt 7-6, 7-5
Singles: Per Egil Sørensen vs Tommy Grimholt 6-2, 5-7, 4-10
Doubles:  Odd Jøran og Per Egil vs Jørn Inge og Tommy 6-4, 6-4
(Line Sollid spilte som reserve for Tommy Grimholt)
17:00 Div 3: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Jan Christian Østberg vs Vidar Andreassen 6-3, 6-1
Singles: Oscar Midtskau vs Kees Rodenburg 6-4, 2-3 Oscar Retired
Doubles:  Janken og Oscar vs Vidar og Kees 7-6, 7-5
Fredag 8. november 18:30 Div 4: Lag 7 vs Lag 5 Singles: Lars Dageid vs Ivar Naglic 3-6, 5-7
Singles: Nina Valmyr Dageid vs Bent Solum 2-6, 1-6
Doubles:  Lars og Nina vs Ivar og Bent 0-6, 6-7 (5-7)
18:30 Div 4: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Jørgen Hoel vs Stig Sundvold 4-6, 6-4, 8-10
Singles: Sverre Piene vs Heidi Sundvold 6-2, 6-1
Doubles:  Jørgen og Sverre vs Stig og Heidi 6-7, 7-6, 10-5
Fredag 15. november 18:30 Div 4: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Ivar Naglic vs Jørgen Hoel 6-2, 7-5
Singles: Bent Solum vs Sverre Piene 7-5, 6-1
Doubles:  Ivar og Bent vs Jørgen og Sverre 5-7, 6-7
Lørdag 16. november 17:00 Div 4: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Terje Jacobsen vs Laura Vinikaitiene 6-3, 7-6
Singles: Inge Ringheim vs Anita Fossberg 5-7, 6-4, 10-8
Doubles:  Terje og Inge vs Laura og Anita 5-7, 6-2, 10-4
Søndag 17. november 10:00 Div 3: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Vidar Andreassen vs Bjørn Lynne 3-6, 7-5, 3-10
Singles: Kees Rodenburg vs Lisa Lynne 6-0, 6-1
Doubles:  Vidar og Kees vs Bjørn og Lisa 6-2, 6-2
(Casper Johansen spilte som reserve for Lisa Lynne)
13:30 Div 1: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Bjørn Bakko vs Peter Eggli 6-3, 4-6, 6-10
Singles: Eyvind Svendsen vs Gary Denyou 7-5, 6-3
Doubles:  Bjørn og Eyvind vs Peter og Gary 4-6, 6-3, 9-11
13:30 Div 6: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Kajsa Bengtsson Andreassen vs Bente Kronen 0-6, 1-6
Singles: Marielle Svartangen Wallin vs Marianne Zaitzow 6-3, 4-6, 10-2
Doubles:  Kajsa og Marielle vs Bente og Marianne 6-7, 1-6
17:00 Div 4: Lag 7 vs Lag 1 Singles: Lars Dageid vs Jørgen Hoel 4-6, 2-6
Singles: Nina Valmyr Dageid vs Sverre Piene 1-6, 2-6
Doubles:  Lars og Nina vs Jørgen og Sverre 4-6, 5-7
17:00 Div 5: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Safet Cehajic vs Ole Petter Borvik 3-6, 2-6
Singles: Per-Olav Myhrvoll vs Kåre Dahl-Hansen 4-6, 6-4, 10-8
Doubles:  Safet og Per-Olav vs Ole Petter og Kåre 1-6, 6-3, 10-3
Lørdag 23. november 13:30 Div 2: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Geir Kristian Aabøe vs Pål Thalmann 6-2, 6-1
Singles: Kjell Morten Andersen vs Arne Olav Børseth 6-2, 6-1
Doubles:  Geir og Kjell Morten vs Pål og Arne Olav 6-0, 6-1
13:30 Div 4: Lag 7 vs Lag 3 Singles: Lars Dageid vs Laura Vinikaitiene 4-6, 1-6
Singles: Nina Valmyr Dageid vs Anita Fossberg 4-6, 2-6
Doubles:  Lars og Nina vs Laura og Anita 5-7, 5-7
16:00 Div 1: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Rebeka Kalnozola vs Peter Eggli 6-0, 7-6
Singles: Krzysztof Wasniewski vs Gary Denyou 6-1, 6-2
Doubles:  Rebeka og Krzysztof vs Peter og Gary 0-6, 7-6, 10-6
(Fredrik Sperre spilte som reserve for Rebeka Kalnozola)
Søndag 24. november 10:00 Div 6: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Bente Kronen vs Gene Hoel 6-0, 6-1
Singles: Marianne Zaitzow vs Tove Bøe 6-2, 6-1
Doubles:  Bente og Marianne vs Gene og Tove 6-0, 6-1
10:00 Div 1: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Bjørn Bakko vs Rebeka Kalnozola 1-6, 1-6
Singles: Eyvind Svendsen vs Krzysztof Wasniewski 1-6, 1-6
Doubles:  Bjørn og Eyvind vs Rebeka og Krzysztof 4-6, 6-7
(Geir K. Aabøe spilte som reserve for Bjørn Bakko)
13:30 Div 1: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Srdjan Stojiljkovic vs Høye Løvland 2-6, 6-2, 10-4
Singles: Atle Solberg vs Martin Wijnia 2-6, 2-6
Doubles:  Srdjan og Atle vs Høye og Martin 7-6, 6-4
(Marko Vladetic spilte som reserve for Martin Wijnia)
13:30 Div 6: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Kajsa Bengtsson Andreassen vs Dan-Henrik Sandmæl 1-6, 1-6
Singles: Marielle Svartangen Wallin vs Joakim Gjeterud 6-3, 2-6, 10-4
Doubles:  Kajsa og Marielle vs Dan-Henrik og Joakim 6-3, 6-2
17:00 Div 4: Lag 6 vs Lag 4 Singles: Stig Sundvold vs Iben Rakke 6-3, 6-2
Singles: Heidi Sundvold vs Mathilde Wahlin 2-6, 2-6
Doubles:  Stig og Heidi vs Iben og Mathilde 5-7, 6-2, 10-6
Fredag 29. november 18:30 Div 2: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Kristin Funnemark vs Helge Eliassen 4-6, 3-6
Singles: Petter Wendelborg vs Petter Jørgensen 6-4, 7-5
Doubles:  Kristin og Petter vs Helge og Petter 1-6, 6-3, 10-4
18:30 Div 1: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Chris Robert Amundsen vs Høye Løvland 2-6, 3-6
Singles: Kjell Rekkedal vs Martin Wijnia 1-6, 1-6
Doubles:  Chris og Kjell vs Høye og Martin 4-6, 2-6
Lørdag 30. november 10:00 Div 6: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Jesper Ellefsen vs Dan-Henrik Sandmæl 1-6, 4-6
Singles: Henrik Fikse vs Joakim Gjeterud 1-6, 6-0, 10-8
Doubles:  Jesper og Henrik vs Dan-Henrik og Joakim 3-6, 6-4, 6-10
10:00 Div 5: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Henrik Rosenquist vs Safet Cehajic 6-2, 6-2
Singles: Øyvind Thoresen vs Per-Olav Myhrvoll 6-4, 7-6
Doubles:  Henrik og Øyvind vs Safet og Per-Olav 6-2, 6-2
13:30 Div 3: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Jørn Inge Grimholt vs Bjørn Lynne 6-4, 2-6, 8-10
Singles: Tommy Grimholt vs Lisa Lynne 4-6, 6-7
Doubles:  Jørn Inge og Tommy vs Bjørn og Lisa 0-6, 4-6
13:30 Div 3: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Odd Jøran Olsen vs Kamil Kowalski 6-2, 6-3
Singles: Per Egil Sørensen vs Dag Frithjof Nilsen 7-6, 4-6, 10-5
Doubles:  Odd Jøran og Per Egil vs Kamil og Dag 4-6, 6-4, 6-10
Søndag 1. desember 10:00 Div 2: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Kjell Skau vs Helge Hansen 6-2, 6-1
Singles: Bjørn Rummelhof vs Marek Adamczyk 6-3, 6-0
Doubles:  Kjell og Bjørn vs Helge og Marek 6-4, 6-3
(Brian Isaksen spilte som reserve for Kjell Skau)
(Andre Brobakken spilte som reserve for Bjørn Rummelhof)
10:00 Div 5: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Morten Rakke vs Casper Johansen 6-3, 6-3
Singles: Andreas Wahlin vs Vegard Bull-Hansen 6-1, 6-0
Doubles:  Morten og Andreas vs Casper og Vegard 6-3, 6-1
13:30 Div 6: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Gene Hoel vs Lise Viker Svendsen w.o. 0-6, 0-6
Singles: Tove Bøe vs Emma Pasnin w.o. 0-6, 0-6
Doubles:  Gene og Tove vs Lise og Emma w.o. 0-6, 0-6
13:30 Div 4: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Jørgen Hoel vs Iben Rakke 6-4, 6-0
Singles: Sverre Piene vs Mathilde Wahlin 4-6, 0-6
Doubles:  Jørgen og Sverre vs Iben og Mathilde 6-4, 6-1
17:00 Div 1: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Chris Robert Amundsen vs Peter Eggli 6-0, 6-2
Singles: Kjell Rekkedal vs Gary Denyou 2-6, 4-6
Doubles:  Chris og Kjell vs Peter og Gary 6-4, 6-4
17:00 Div 3: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Vidar Andreassen vs Odd Jøran Olsen 1-6, 6-7
Singles: Kees Rodenburg vs Per Egil Sørensen 1-6, 5-7
Doubles:  Vidar og Kees vs Odd Jøran og Per Egil 5-7, 2-6
Onsdag 4. desember 09:30 Div 2: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Kristin Funnemark vs Kjell Skau 0-6, 3-6
Singles: Petter Wendelborg vs Bjørn Rummelhof 0-6, 0-6
Doubles:  Kristin og Petter vs Kjell og Bjørn 7-6, 0-6, 8-10
(Andre Brobakken spilte som reserve for Bjørn Rummelhof i singles)
(Brian Isaksen spilte som reserve for Bjørn Rummelhof i doubles)
Fredag 6. desember 18:30 Div 4: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Jørgen Hoel vs Terje Jacobsen 5-7, 5-7
Singles: Sverre Piene vs Inge Ringheim 6-2, 6-1
Doubles:  Jørgen og Sverre vs Terje og Inge 2-6, 6-2, 10-5
18:30 Div 6: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Jesper Ellefsen vs Gene Hoel 6-2, 6-1
Singles: Henrik Fikse vs Tove Bøe 6-0, 6-1
Doubles:  Jesper og Henrik vs Gene og Tove 6-0, 6-0
Lørdag 7. desember 10:00 Div 2: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Pål Thalmann vs Helge Eliassen 7-5, 6-3
Singles: Arne Olav Børseth vs Petter Jørgensen 2-6, 6-1, 10-2
Doubles:  Pål og Arne Olav vs Helge og Petter 6-2, 6-3
(Petter Kristiansen spilte som reserve for Pål Thalmann)
10:00 Div 2: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Kjell Skau vs Geir Kristian Aabøe 0-6, 0-6
Singles: Bjørn Rummelhof vs Kjell Morten Andersen 6-7, 6-7
Doubles:  Kjell og Bjørn vs Geir og Kjell Morten 1-6, 3-6
(Andre Brobakken spilte som reserve for Bjørn Rummelhof)
13:30 Div 4: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Laura Vinikaitiene vs Iben Rakke 6-4, 6-2
Doubles:  Laura og Anita vs Iben og Mathilde 6-4, 6-1
(Frida Sølyst spilte som reserve for Mathilde Wahlin i doubles-kampen)
13:30 Div 5: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Safet Cehajic vs Morten Rakke 0-6, 2-6
Singles: Per-Olav Myhrvoll vs Andreas Wahlin 0-6, 0-6
Doubles:  Safet og Per-Olav vs Morten og Andreas 3-6, 1-6
17:00 Div 1: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Rebeka Kalnozola vs Srdjan Stojiljkovic 6-4, 2-6, 8-10
Singles: Krzysztof Wasniewski vs Atle Solberg 6-1, 6-1
Doubles:  Rebeka og Krzysztof vs Srdjan og Atle 7-5, 6-4
Søndag 8. desember 10:00 Div 4: Lag 6 vs Lag 2 Singles: Stig Sundvold vs Terje Jacobsen 4-6, 4-6
Singles: Heidi Sundvold vs Inge Ringheim 3-6, 0-6
Doubles:  Stig og Heidi vs Terje og Inge 5-7, 3-6
13:30 Div 5: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Morten Rakke vs Ole Petter Borvik 6-0, 6-0 walkover
Singles: Andreas Wahlin vs Kåre Dahl-Hansen 6-1, 6-1
Doubles:  Morten og Andreas vs Ole Petter og Kåre Borvik retired på 3-1
13:30 Div 1: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Rebeka Kalnozola vs Chris Robert Amundsen 6-2, 6-1
Singles: Krzysztof Wasniewski vs Kjell Rekkedal 6-1, 3-6, 10-6
Doubles:  Rebeka og Krzysztof vs Chris og Kjell 6-2, 3-6, 6-10
(Geir K. Aabøe spilte som reserve for Kjell Rekkedal)
(Fredrik Sperre spilte som reserve for Rebeka Kalnozola)
17:00 Div 4: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Anita Fossberg vs Mathilde Wahlin 4-6, 3-6
SØNDAG 8. DESEMBER KL. 19:00
PREMIEUTDELING, QUIZ, KAFFE OG KAKER :)