Resultater Høsten 2019, Div. 4
(7 lag i divisjonen) Lag 1 - Jørgen og Sverre Lag 2 - Terje og Inge Lag 3 - Laura og Anita Lag 4 - Iben og Mathilde Lag 5 - Ivar og Bent Lag 6 - Stig og Heidi Lag 7 - Lars og Nina
Match Spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match Spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt
Resultat:
Div 4: Lag 2 vs Lag 7 Singles: Terje Jacobsen vs Lars Dageid 6-2, 5-7, 11-9 1 1 2 1 22 18 1 0 1 2 18 22
Singles: Inge Ringheim vs Nina Valmyr Dageid 7-5, 6-1 1 1 2 0 13 6 1 0 0 2 6 13
Doubles:  Terje og Inge vs Lars og Nina 6-0, 6-4 1 1 2 0 12 4 1 0 0 2 4 12
Resultat:
Div 4: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Laura Vinikaitiene vs Stig Sundvold 3-6, 6-3, 10-7 1 1 2 1 19 16 1 0 1 2 16 19
Singles: Anita Fossberg vs Heidi Sundvold 6-2, 6-3 1 1 2 0 12 5 1 0 0 2 5 12
Doubles:  Laura og Anita vs Stig og Heidi 6-4, 7-5 1 1 2 0 13 9 1 0 0 2 9 13
Resultat:
Div 4: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Iben Rakke vs Ivar Naglic 1-6, 1-6 1 0 0 2 2 12 1 1 2 0 12 2
Singles: Mathilde Wahlin vs Bent Solum 6-3, 2-6, 12-14 1 0 1 2 20 23 1 1 2 1 23 20
Doubles:  Iben og Mathilde vs Ivar og Bent 3-6, 6-7 (5-7) 1 0 0 2 9 13 1 1 2 0 13 9
(Frida Sølyst spilte som reserve for Iben Rakke)
Resultat:
Div 4: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Laura Vinikaitiene vs Jørgen Hoel 4-6, 3-6 1 1 2 0 12 7 1 0 0 2 7 12
Singles: Anita Fossberg vs Sverre Piene 4-6, 6-2, 11-9 1 0 1 2 17 21 1 1 2 1 21 17
Doubles:  Laura og Anita vs Jørgen og Sverre 4-6, 2-6 1 1 2 0 12 6 1 0 0 2 6 12
Resultat:
Div 4: Lag 4 vs Lag 7 Singles: Iben Rakke vs Lars Dageid 6-2, 6-1 1 1 2 0 12 3 1 0 0 2 3 12
Singles: Mathilde Wahlin vs Nina Valmyr Dageid 7-6, 6-0 1 1 2 0 13 6 1 0 0 2 6 13
Doubles:  Iben og Mathilde vs Lars og Nina 7-5, 6-1 1 1 2 0 13 8 1 0 0 2 8 13
(Andreas Wahlin spilte som reserve for Iben Rakke)
Resultat:
Div 4: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Ivar Naglic vs Stig Sundvold 6-4, 6-4 1 1 2 0 12 8 1 0 0 2 8 12
Singles: Bent Solum vs Heidi Sundvold 6-2, 6-0 1 1 2 0 12 2 1 0 0 2 2 12
Doubles:  Ivar og Bent vs Stig og Heidi 0-6, 6-1, 7-10 1 0 1 2 12 17 1 1 2 1 17 10
Resultat:
Div 4: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Iben Rakke vs Terje Jacobsen 3-6, 0-6 1 1 2 0 12 3 1 0 0 2 3 12
Singles: Mathilde Wahlin vs Inge Ringheim 6-4, 6-0 1 0 0 2 4 12 1 1 2 0 12 4
Doubles:  Iben og Mathilde vs Terje og Inge 2-6, 1-6 1 1 2 0 12 3 1 0 0 2 3 12
Resultat:
Div 4: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Ivar Naglic vs Jørgen Hoel 6-2, 7-5 1 0 0 2 7 13 1 1 2 0 13 7
Singles: Bent Solum vs Sverre Piene 7-5, 6-1 1 0 0 2 6 13 1 1 2 0 13 6
Doubles:  Ivar og Bent vs Jørgen og Sverre 5-7, 6-7 1 1 2 0 14 11 1 0 0 2 11 14
Resultat:
Div 4: Lag 6 vs Lag 7 Singles: Stig Sundvold vs Lars Dageid 6-4, 3-6, 9-11 1 0 1 2 18 21 1 1 2 1 21 18
Singles: Heidi Sundvold vs Nina Valmyr Dageid 7-6, 6-1 1 1 2 0 13 7 1 0 0 2 7 13
Doubles:  Stig og Heidi vs Lars og Nina 6-4, 3-6, 12-10 1 1 2 1 21 20 1 0 1 2 20 21
Resultat:
Div 4: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Ivar Naglic vs Laura Vinikaitiene 6-4, 7-5 1 0 0 2 9 13 1 1 2 0 13 9
Singles: Bent Solum vs Anita Fossberg 7-6, 4-6, 8-10 1 1 2 1 19 17 1 0 1 2 17 19
Doubles:  Ivar og Bent vs Laura og Anita 6-3, 6-2 1 0 0 2 5 12 1 1 2 0 12 5
Resultat:
Div 4: Lag 6 vs Lag 2 Singles: Stig Sundvold vs Terje Jacobsen 4-6, 4-6 1 1 2 0 12 8 1 0 0 2 8 12
Singles: Heidi Sundvold vs Inge Ringheim 3-6, 0-6 1 1 2 0 12 3 1 0 0 2 3 12
Doubles:  Stig og Heidi vs Terje og Inge 5-7, 3-6 1 1 2 0 13 8 1 0 0 2 8 13
Resultat:
Div 4: Lag 7 vs Lag 1 Singles: Lars Dageid vs Jørgen Hoel 4-6, 2-6 1 1 2 0 12 6 1 0 0 2 6 12
Singles: Nina Valmyr Dageid vs Sverre Piene 1-6, 2-6 1 1 2 0 12 3 1 0 0 2 3 12
Doubles:  Lars og Nina vs Jørgen og Sverre 4-6, 5-7 1 1 2 0 13 9 1 0 0 2 9 13
Resultat:
Div 4: Lag 6 vs Lag 4 Singles: Stig Sundvold vs Iben Rakke 6-3, 6-2 1 0 0 2 5 12 1 1 2   12 5
Singles: Heidi Sundvold vs Mathilde Wahlin 2-6, 2-6 1 1 2 0 12 4 1 0 0 2 4 12
Doubles:  Stig og Heidi vs Iben og Mathilde 5-7, 6-2, 10-6 1 0 1 2 15 21 1 1 2 1 21 15
Resultat:
Div 4: Lag 7 vs Lag 3 Singles: Lars Dageid vs Laura Vinikaitiene 4-6, 1-6 1 1 2 0 12 5 1 0 0 2 5 12
Singles: Nina Valmyr Dageid vs Anita Fossberg 4-6, 2-6 1 1 2 0 12 6 1 0 0 2 6 12
Doubles:  Lars og Nina vs Laura og Anita 5-7, 5-7 1 1 2 0 14 10 1 0 0 2 10 14
Resultat:
Div 4: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Jørgen Hoel vs Terje Jacobsen 5-7, 5-7 1 0 0 2 10 14 1 1 2 0 14 10
Singles: Sverre Piene vs Inge Ringheim 6-2, 6-1 1 1 2 0 12 3 1 0 0 2 3 12
Doubles:  Jørgen og Sverre vs Terje og Inge 2-6, 6-2, 10-5 1 1 2 1 18 13 1 0 1 2 13 18
  Resultat:
Div 4: Lag 7 vs Lag 5 Singles: Lars Dageid vs Ivar Naglic 3-6, 5-7 1 1 2 0 13 8 1 0 0 2 8 13
Singles: Nina Valmyr Dageid vs Bent Solum 2-6, 1-6 1 1 2 0 12 3 1 0 0 2 3 12
Doubles:  Lars og Nina vs Ivar og Bent 0-6, 6-7 (5-7) 1 1 2 0 13 6 1 0 0 2 6 13
Resultat:
Div 4: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Jørgen Hoel vs Iben Rakke 6-4, 6-0 1 1 2 0 12 4 1 0 0 2 4 12
Singles: Sverre Piene vs Mathilde Wahlin 4-6, 0-6 1 0 0 2 4 12 1 1 2 0 12 4
Doubles:  Jørgen og Sverre vs Iben og Mathilde 6-4, 6-1 1 1 2 0 12 5 1 0 0 2 5 12
Resultat:
Div 4: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Terje Jacobsen vs Laura Vinikaitiene 6-3, 7-6 1 1 2 0 13 9 1 0 0 2 9 13
Singles: Inge Ringheim vs Anita Fossberg 5-7, 6-4, 10-8 1 1 2 1 21 19 1 0 1 2 19 21
Doubles:  Terje og Inge vs Laura og Anita 5-7, 6-2, 10-4 1 1 2 1 21 13 1 0 1 2 13 21
Resultat:
Div 4: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Jørgen Hoel vs Stig Sundvold 4-6, 6-4, 8-10 1 0 1 2 18 20 1 1 2 1 20 18
Singles: Sverre Piene vs Heidi Sundvold 6-2, 6-1 1 1 2 0 12 3 1 0 0 2 3 12
Doubles:  Jørgen og Sverre vs Stig og Heidi 6-7, 7-6, 10-5 1 1 2 1 23 18 1 0 1 2 18 23
Resultat:
Div 4: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Terje Jacobsen vs Ivar Naglic 3-6, 2-6 1 0 0 2 5 12 1 1 2 0 12 5
Singles: Inge Ringheim vs Bent Solum 2-6, 3-6 1 0 0 2 5 12 1 1 2 0 12 5
Doubles:  Terje og Inge vs Ivar og Bent 6-4, 1-6, 5-10 1 0 1 2 12 20 1 1 2 1 20 12
Resultat:
Div 4: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Laura Vinikaitiene vs Iben Rakke 6-4, 6-2 1 1 2 0 12 6 1 0 0 2 6 12
Singles: Anita Fossberg vs Mathilde Wahlin 4-6, 3-6 1 0 0 2 7 12 1 1 2 0 12 7
Doubles:  Laura og Anita vs Iben og Mathilde 6-4, 6-1 1 1 2 0 12 5 1 0 0 2 5 12
(Frida Sølyst spilte som reserve for Mathilde Wahlin i doubles-kampen)
18 12 26 14 226 181 18 12 26 15 219 190 18 10 22 19 221 212 18 7 16 22 163 189 18 15 32 8 245 157 18 6 15 28 206 248 18 1 4 35 149 250
Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt