Lagspillserien Høsten 2020 - Kampoversikt
Du kan trykke Ctrl-F for å få opp søkefelt og søke etter ditt eget navn, for å se når du har matcher.
Fredag 4. september 18:30
Lørdag 5. september 17:00 Div 4: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Jørn Inge Grimholt vs Casper Johansen 4-6, 6-7
Singles: Tommy Grimholt vs Vegard Bull-Hansen 6-2, 6-3
Doubles:  Jørn Inge og Tommy vs Casper og Vegard 6-4, 6-2
Søndag 6. september 10:00 Div 1: Lag 6 vs Lag 2 Singles: Marko Vladetic vs Fredrik Sperre 3-6, 6-2, 13-15
Singles: Julian Vladetic vs Krzysztof Wasniewski 0-6, 2-6
Doubles:  Marko og Julian vs Fredrik & Krzysztof 6-4, 1-6, 7-10
17:00 Div 5: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Stian Berg vs Lars Dageid 6-2, 6-0
Singles: Trond Wiik vs Nina Valmyr Dageid 3-6, 6-0, 6-10
Doubles:  Stian og Trond vs Lars og Nina 6-3, 7-5
17:00 Div 3: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Rasmus Nilsson vs Odd Jøran Olsen 6-2, 7-5
Singles: Jan-Thore Foss-Strand vs Bjørn Lynne 4-6, 6-4, 10-4
Doubles:  Rasmus og Jan-Thore vs Odd Jøran og Bjørn 7-5, 6-4
Fredag 11. september 18:30 Div 5: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Sverre Piene vs Jens V. Kristensen 0-6, 2-6
Singles: Jørgen Hoel vs Carmen Adela Solum 6-4, 6-4
Doubles:  Sverre og Jørgen vs Jens & Carmen 6-4, 2-6, 9-11
Lørdag 12. september 10:00 Div 2: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Helge Hansen vs Jane Larsen UTSATT PÅ
Singles: Marek Adamczyk vs Petter Wendelborg UBESTEMT TID
Doubles:  Helge og Marek vs Jane og Petter
13:30 Div 5: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Mathilde Wahlin vs Tonje Bjørndahl 6-2, 6-1
Singles: Iben Rakke vs Kjerstin Aune 6-4, 6-3
Doubles:  Mathilde og Iben vs Tonje og Kjerstin 6-1, 4-6, 10-6
13:30 Div 4: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Bent Solum vs Marcin Mikolajczak 4-6, 1-6
Singles: Oscar Midtskau vs Zbigniew Kolodziej 2-6, 2-6
Doubles:  Bent og Oscar vs Marcin & Zbigniew 3-6, 3-6
(Inge Ringheim spilte som reserve for Oscar i singles)
(Tom Jacobsen spilte som reserve for Oscar i doubles)
17:00 Div 7: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Alice Solberg vs Kajsa Bengtsson Andreassen UTSATT PÅ
Singles: Bjørn Fuglår vs Frida Røstum Sølyst UBESTEMT TID
Doubles:  Alice og Bjørn vs Kajsa og Frida
Søndag 13. september 13:30 Div 7: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Alice Solberg vs Ellen Kristiansen 6-1, 6-1
Singles: Bjørn Fuglår vs Marianne Ekenes 6-4, 6-0
Doubles:  Alice og Bjørn vs Ellen og Marianne 6-0, 6-1
17:00 Div 3: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Dag Frithjof Nilsen vs Boge Gulbrandsen 6-2, 6-4
Singles: Kamil Kowalski vs Terje Uteng 6-2, 6-3
Doubles:  Dag og Kamil vs Boge og Terje 6-2, 6-2
17:00 Div 1: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Srdjan Stojiljkovic vs Kjell Morten Andersen 6-4, 6-1
Singles: Atle Solberg vs Geir Kristian Aabøe 0-6, 1-6
Doubles:  Srdjan og Atle vs Kjell Morten og Geir 6-7, 6-3, 10-5
Fredag 18. september 18:30 Div 6: Lag1 vs Lag5 Singles: Safet Cehajic vs Kåre Dahl-Hansen 0-6, 1-6
Singles: Per-Olav Myhrvoll vs Ståle Gilberg 1-6, 2-6
Doubles:  Safet og Per-Olav vs Kåre og Ståle 2-6, 1-6
Lørdag 19. september (Junior Slam kl. 10.00 - 13.30)
13:30 Div 1: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Høye Løvland vs Eyvind Svendsen 6-4, 3-6, 10-5
Singles: Martin Wijnia vs Bjørn Bakko 2-6, 0-6
Doubles:  Høye og Martin vs Eyvind og Bjørn 4-6, 7-6, 6-10
13:30 Div 4: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Casper Johansen vs Henrik Rosenquist UTSATT PÅ
Singles: Vegard Bull-Hansen vs Øyvind Thoresen UBESTEMT TID
Doubles:  Casper og Vegard vs Henrik og Øyvind
17:00 Div 1: Lag 2 vs Lag 7 Singles: Fredrik Sperre vs Andreas Nilsen UTSATT PÅ
Singles: Krzysztof Wasniewski vs Kurt Nilsen UBESTEMT TID
Doubles:  Fredrik & Krzysztof vs Andreas og Kurt
Fredag 25. september 18:30 Div 3: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Vidar Andreassen vs Rasmus Nilsson 2-6, 4-6
Singles: Kees Rodenburg vs Jan-Thore Foss-Strand 1-6, 2-6
Doubles:  Vidar og Kees vs Rasmus og Jan-Thore 2-6, 1-6
18:30 Div 7: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Jesper Ellefsen vs Gøran Roligheten 6-0, 6-4
Singles: Erlend Walderhaug vs Elisabeth Roligheten 6-1, 6-0
Doubles:  Jesper og Erlend vs Gøran og Elisabeth 6-4, 6-3
Fredag 2. oktober 18:30 Div 7: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Kajsa Bengtsson Andreassen vs Jesper Ellefsen 2-6, 0-6
Singles: Frida Røstum Sølyst vs Erlend Walderhaug 6-2, 6-1
Doubles:  Kajsa og Frida vs Jesper og Erlend 5-7, 3-6
18:30 Div 4: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Henrik Rosenquist vs Bent Solum 0-6, 2-6
Singles: Øyvind Thoresen vs Oscar Midtskau 6-4, 7-6
Doubles:  Henrik og Øyvind vs Bent og Oscar 0-6, 6-7
(Inge Ringheim spilte som reserve for Oscar Midtskau i singles)
(Tom Jacobsen spilte som reserve for Oscar Midtskau i doubles)
Lørdag 3. oktober 17:00 Div 3: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Trond Rune Hegg vs Rasmus Nilsson 0-6, 4-6
Singles: Terje Jacobsen vs Jan-Thore Foss-Strand 1-6, 6-4, 10-6
Doubles:  Trond Rune og Terje vs Rasmus og Jan-Thore 1-6, 6-1, 10-6
17:00 Div 1: Lag 4 vs Lag 7 Singles: Høye Løvland vs Andreas Nilsen 1-6, 6-2, 2-10
Singles: Martin Wijnia vs Kurt Nilsen 7-6, 3-4 ret.
Doubles:  Høye og Martin vs Andreas og Kurt 6-3, 4-6, 10-7
Søndag 4. oktober 10:00 Div 7: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Gøran Roligheten vs Ellen Kristiansen 6-7, 7-6, 7-10
Singles: Elisabeth Roligheten vs Marianne Ekenes 1-6, 0-6
Doubles:  Gøran og Elisabeth vs Ellen og Marianne 3-6, 2-6
10:00 Div 5: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Stian Berg vs Sverre Piene 6-1, 6-4
Singles: Trond Wiik vs Jørgen Hoel 7-6, 6-3
Doubles:  Stian og Trond vs Sverre og Jørgen 6-4, 6-4
13:30 Div 3: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Dag Frithjof Nilsen vs Odd Jøran Olsen 6-1, 6-3
Singles: Kamil Kowalski vs Bjørn Lynne 3-6, 1-6
Doubles:  Dag og Kamil vs Odd Jøran og Bjørn 4-6, 4-6
13:30 Div 2: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Daniel Humlebrek vs Helge Hansen 7-5, 6-4
Singles: Eirik Bakko vs Marek Adamczyk 6-2, 6-2
Doubles:  Daniel og Eirik vs Helge og Marek 3-6, 7-6, 10-7
17:00 Div 5: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Lars Dageid vs Mathilde Wahlin 3-6, 4-6
Singles: Nina Valmyr Dageid vs Iben Rakke 3-6, 4-6
Doubles:  Lars og Nina vs Mathilde og Iben 5-7, 4-6
Fredag 9. oktober 18:30 Div 1: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Srdjan Stojiljkovic vs Marko Vladetic 6-2, 6-0
Singles: Atle Solberg vs Julian Vladetic 4-6, 3-6
Doubles:  Srdjan og Atle vs Marko og Julian 6-4, 4-6, 10-6
Lørdag 10. oktober 13:30 Div 6: Lag3 vs Lag4 Singles: Inger Skalleberg vs Camilla Bravo-Røsjordet 2-6, 6-4, 6-10
Singles: Bente Kronen vs Kjersti Foss-Strand 6-4, 4-6, 8-10
Doubles:  Inger & Bente vs Camilla og Kjersti 7-5, 4-6, 7-10
13:30 Div 2: Lag 6 vs Lag 2 Singles: Jane Larsen vs Brian Isaksen UTSATT PÅ
Singles: Petter Wendelborg vs Kjell Skau UBESTEMT TID
Doubles:  Jane og Petter vs Brian og Kjell
13:30 Div 4: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Jørn Inge Grimholt vs Marcin Mikolajczak 0-6, 0-6
Singles: Tommy Grimholt vs Zbigniew Kolodziej 0-6, 0-6
Doubles:  Jørn Inge og Tommy vs Marcin & Zbigniew 4-6, 1-6
17:00 Div 5: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Stian Berg vs Jens V. Kristensen 4-6, 0-6
Singles: Trond Wiik vs Carmen Adela Solum 6-0, 6-4
Doubles:  Stian og Trond vs Jens & Carmen 6-3, 6-7, 4-10
Søndag 11. oktober 16:00 Div 5: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Lars Dageid vs Tonje Bjørndahl 6-3, 6-3
Singles: Nina Valmyr Dageid vs Kjerstin Aune 6-1, 6-1
Doubles:  Lars og Nina vs Tonje og Kjerstin 6-3, 3-6, 11-9
17:00 Div 4: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Stig Sundvold vs Casper Johansen 2-6, 2-6
Singles: Heidi Sundvold vs Vegard Bull-Hansen 2-6, 0-6
Doubles:  Stig og Heidi vs Casper og Vegard 4-6, 1-6
Fredag 16. oktober 18:30 Div 6: Lag4 vs Lag5 Singles: Camilla Bravo-Røsjordet vs Kåre Dahl-Hansen 2-6, 2-6
Singles: Kjersti Foss-Strand vs Ståle Gilberg 4-6, 1-6
Doubles:  Camilla og Kjersti vs Kåre og Ståle 2-6, 1-6
Lørdag 17. oktober 10:00 Div 2: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Arne Olav Børseth vs Jane Larsen UTSATT PÅ
Singles: Morag Solberg vs Petter Wendelborg UBESTEMT TID
Doubles:  Arne Olav og Morag vs Jane og Petter
10:00 Div 2: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Arne Olav Børseth vs Peter Eggli 3-6, 3-6
Singles: Morag Solberg vs Gary Denyou 4-6, 1-6
Doubles:  Arne Olav og Morag vs Peter og Gary 1-6, 1-6
10:00 Div 2: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Brian Isaksen vs Helge Hansen 3-6, 6-1, 10-5
Singles: Kjell Skau vs Marek Adamczyk 6-3, 6-7, 10-4
Doubles:  Brian og Kjell vs Helge og Marek 6-1, 6-1
(Tor Raastad spilte som reserve for Brian Isaksen)
13:30 Div 7: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Alice Solberg vs Gene Hoel 6-0, 6-0
Singles: Bjørn Fuglår vs Tove Bøe 6-0, 6-0
Doubles:  Alice og Bjørn vs Gene og Tove 6-0, 6-0
13:30 Div 5: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Sverre Piene vs Mathilde Wahlin 6-2, 6-2
Singles: Jørgen Hoel vs Iben Rakke no show
Doubles:  Sverre og Jørgen vs Mathilde og Iben no show
17:00 Div 2: Lag 4 vs Lag 7 Singles: Daniel Humlebrek vs Kjell Rekkedal 5-7, 6-1, 10-7
Singles: Eirik Bakko vs Øystein Hovden 7-6, 6-3
Doubles:  Daniel og Eirik vs Kjell og Øystein 6-3, 3-6, 10-0
17:00 Div 1: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Eyvind Svendsen vs Marko Vladetic 1-6, 2-6
Singles: Bjørn Bakko vs Julian Vladetic 7-6, 7-6
Doubles:  Eyvind og Bjørn vs Marko og Julian 7-5, 6-4
Søndag 18. oktober 10:00 Div 7: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Kajsa Bengtsson Andreassen vs Ellen Kristiansen 1-6, 2-6
Singles: Frida Røstum Sølyst vs Marianne Ekenes 6-2, 6-3
Doubles:  Kajsa og Frida vs Ellen og Marianne 6-4, 4-6, 5-7
13:30 Div 4: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Henrik Rosenquist vs Marcin Mikolajczak 3-6, 2-6
Singles: Øyvind Thoresen vs Zbigniew Kolodziej 0-6, 2-6
Doubles:  Henrik og Øyvind vs Marcin & Zbigniew 3-6, 0-6
17:00 Div 3: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Vidar Andreassen vs Boge Gulbrandsen 6-3, 6-1
Singles: Kees Rodenburg vs Terje Uteng 5-7, 1-6
Doubles:  Vidar og Kees vs Boge og Terje 7-5, 6-4
17:00 Div 1: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Fredrik Sperre vs Srdjan Stojiljkovic 3-6, 0-6
Singles: Krzysztof Wasniewski vs Atle Solberg 6-1, 6-1
Doubles:  Fredrik & Krzysztof vs Srdjan og Atle 5-7, 4-6
Torsdag 22. oktober 12:00
(Hele helgen 23-25. oktober: Høstcup Veteranturnering)
Fredag 30. oktober 18:30 Div 1: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Eyvind Svendsen vs Kjell Morten Andersen
Singles: Bjørn Bakko vs Geir Kristian Aabøe
Doubles:  Eyvind og Bjørn vs Kjell Morten og Geir
18:30 Div 3: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Trond Rune Hegg vs Vidar Andreassen
Singles: Terje Jacobsen vs Kees Rodenburg
Doubles:  Trond Rune og Terje vs Vidar og Kees
Lørdag 31. oktober (Junior Slam kl. 12.00 - 13.30)
10:00 Div 7: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Gene Hoel vs Gøran Roligheten
Singles: Tove Bøe vs Elisabeth Roligheten
Doubles:  Gene og Tove vs Gøran og Elisabeth
Denne matchen må starte med 2 x singles på bane 3 og 4.
Deretter doubles på bane 4. 
Bane 1, 2 og 3 skal brukes til et juniorarrangement fra kl. 12.
13:30 Div 2: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Helge Hansen vs Arne Olav Børseth
Singles: Marek Adamczyk vs Morag Solberg
Doubles:  Helge og Marek vs Arne Olav og Morag
13:30 Div 6: Lag1 vs Lag3 Singles: Safet Cehajic vs Inger Skalleberg
Singles: Per-Olav Myhrvoll vs Bente Kronen
Doubles:  Safet og Per-Olav vs Inger & Bente
17:00 Div 2: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Daniel Humlebrek vs Brian Isaksen
Singles: Eirik Bakko vs Kjell Skau
Doubles:  Daniel og Eirik vs Brian og Kjell
Søndag 1. november 10:00 Div 2: Lag 2 vs Lag 7 Singles: Brian Isaksen vs Kjell Rekkedal
Singles: Kjell Skau vs Øystein Hovden
Doubles:  Brian og Kjell vs Kjell og Øystein
10:00 LEDIG
13:30 Div 4: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Stig Sundvold vs Jørn Inge Grimholt
Singles: Heidi Sundvold vs Tommy Grimholt
Doubles:  Stig og Heidi vs Jørn Inge og Tommy
13:30 Div 5: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Lars Dageid vs Jens V. Kristensen
Singles: Nina Valmyr Dageid vs Carmen Adela Solum
Doubles:  Lars og Nina vs Jens & Carmen
17:00 Div 1: Lag 6 vs Lag 7 Singles: Marko Vladetic vs Andreas Nilsen
Singles: Julian Vladetic vs Kurt Nilsen
Doubles:  Marko og Julian vs Andreas og Kurt
17:00 Div 1: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Kjell Morten Andersen vs Fredrik Sperre
Singles: Geir Kristian Aabøe vs Krzysztof Wasniewski
Doubles:  Kjell Morten og Geir vs Fredrik & Krzysztof
Fredag 6. november 18:30 Div 5: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Tonje Bjørndahl vs Sverre Piene
Singles: Kjerstin Aune vs Jørgen Hoel
Doubles:  Tonje og Kjerstin vs Sverre og Jørgen
18:30 Div 2: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Peter Eggli vs Daniel Humlebrek
Singles: Gary Denyou vs Eirik Bakko
Doubles:  Peter og Gary vs Daniel og Eirik
Lørdag 7. november 10:00 Kl. 10-12: Nybegynnerkurs i tennishallen, alle 4 baner.
Div 2: Lag 6 vs Lag 7 Singles: Jane Larsen vs Kjell Rekkedal Baner ikke tilgjengelig.
Singles: Petter Wendelborg vs Øystein Hovden Spillerne bes avtale
Doubles:  Jane og Petter vs Kjell og Øystein annen tid for kampen.
13:30 Div 1: Lag 6 vs Lag 4 Singles: Marko Vladetic vs Høye Løvland
Singles: Julian Vladetic vs Martin Wijnia
Doubles:  Marko og Julian vs Høye og Martin
13:30 Div 4: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Casper Johansen vs Bent Solum
Singles: Vegard Bull-Hansen vs Oscar Midtskau
Doubles:  Casper og Vegard vs Bent og Oscar
17:00 Div 6: Lag2 vs Lag5 Singles: Djordje Stojiljkovic vs Kåre Dahl-Hansen
Singles: Noah Stensrød vs Ståle Gilberg
Doubles:  Djordje og Noah vs Kåre og Ståle
17:00 Div 1: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Eyvind Svendsen vs Srdjan Stojiljkovic
Singles: Bjørn Bakko vs Atle Solberg
Doubles:  Eyvind og Bjørn vs Srdjan og Atle
Søndag 8. november 10:00 Kl. 10-12: Nybegynnerkurs i tennishallen, alle 4 baner.
13:30 Div 2: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Helge Hansen vs Peter Eggli
Singles: Marek Adamczyk vs Gary Denyou
Doubles:  Helge og Marek vs Peter og Gary
13:30 Div 5: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Mathilde Wahlin vs Jens V. Kristensen
Singles: Iben Rakke vs Carmen Adela Solum
Doubles:  Mathilde og Iben vs Jens & Carmen
17:00 Div 3: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Rasmus Nilsson vs Boge Gulbrandsen
Singles: Jan-Thore Foss-Strand vs Terje Uteng
Doubles:  Rasmus og Jan-Thore vs Boge og Terje
17:00 Div 3: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Vidar Andreassen vs Dag Frithjof Nilsen
Singles: Kees Rodenburg vs Kamil Kowalski
Singles: Vidar og Kees vs Dag og Kamil
Fredag 13. november 18:30 Div 1: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Srdjan Stojiljkovic vs Høye Løvland
Singles: Atle Solberg vs Martin Wijnia
Doubles:  Srdjan og Atle vs Høye og Martin
18:30 Div 6: Lag1 vs Lag2 Singles: Safet Cehajic vs Djordje Stojiljkovic
Singles: Per-Olav Myhrvoll vs Noah Stensrød
Doubles:  Safet og Per-Olav vs Djordje og Noah
Lørdag 14. november (Junior Slam kl. 12.00 - 13.30)
13:30 Div 2: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Peter Eggli vs Jane Larsen
Singles: Gary Denyou vs Petter Wendelborg
Doubles:  Peter og Gary vs Jane og Petter
13:30
17:00 Div 1: Lag 7 vs Lag 5 Singles: Andreas Nilsen vs Eyvind Svendsen
Singles: Kurt Nilsen vs Bjørn Bakko
Doubles:  Andreas og Kurt vs Eyvind og Bjørn
17:00 Div 4: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Jørn Inge Grimholt vs Henrik Rosenquist
Singles: Tommy Grimholt vs Øyvind Thoresen
Doubles:  Jørn Inge og Tommy vs Henrik og Øyvind
Søndag 15. november 10:00 Div 6: Lag1 vs Lag4 Singles: Safet Cehajic vs Camilla Bravo-Røsjordet
Singles: Per-Olav Myhrvoll vs Kjersti Foss-Strand
Doubles:  Safet og Per-Olav vs Camilla og Kjersti
10:00 Div 7: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Gene Hoel vs Ellen Kristiansen
Singles: Tove Bøe vs Marianne Ekenes
Doubles:  Gene og Tove vs Ellen og Marianne
13:30 Div 1: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Høye Løvland vs Fredrik Sperre
Singles: Martin Wijnia vs Krzysztof Wasniewski
Doubles:  Høye og Martin vs Fredrik & Krzysztof
13:30 Div 3: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Dag Frithjof Nilsen vs Trond Rune Hegg
Singles: Kamil Kowalski vs Terje Jacobsen
Doubles:  Dag og Kamil vs Trond Rune og Terje
17:00 Div 3: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Odd Jøran Olsen vs Boge Gulbrandsen
Singles: Bjørn Lynne vs Terje Uteng
Doubles:  Odd Jøran og Bjørn vs Boge og Terje
17:00 Div 6: Lag2 vs Lag3 Singles: Djordje Stojiljkovic vs Inger Skalleberg
Singles: Noah Stensrød vs Bente Kronen
Doubles:  Djordje og Noah vs Inger & Bente
Fredag 20. november 18:30 Div 2: Lag 7 vs Lag 3 Singles: Kjell Rekkedal vs Arne Olav Børseth
Singles: Øystein Hovden vs Morag Solberg
Doubles:  Kjell og Øystein vs Arne Olav og Morag
18:30 Div 4: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Casper Johansen vs Marcin Mikolajczak
Singles: Vegard Bull-Hansen vs Zbigniew Kolodziej
Doubles:  Casper og Vegard vs Marcin & Zbigniew
(Lørdag 21. og Søndag 22. november: Senior UTR Silver/Bronze turnering)
Fredag 27. november 18:30 Div 6: Lag2 vs Lag4 Singles: Djordje Stojiljkovic vs Camilla Bravo-Røsjordet
Singles: Noah Stensrød vs Kjersti Foss-Strand
Doubles:  Djordje og Noah vs Camilla og Kjersti
18:30 Div 2: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Arne Olav Børseth vs Daniel Humlebrek
Singles: Morag Solberg vs Eirik Bakko
Doubles:  Arne Olav og Morag vs Daniel og Eirik
Lørdag 28. november 10:00 Div 3: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Rasmus Nilsson vs Dag Frithjof Nilsen
Singles: Jan-Thore Foss-Strand vs Kamil Kowalski
Doubles:  Rasmus og Jan-Thore vs Dag og Kamil
10:00 Div 7: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Gøran Roligheten vs Alice Solberg
Singles: Elisabeth Roligheten vs Bjørn Fuglår
Doubles:  Gøran og Elisabeth vs Alice og Bjørn
13:30 Div 5: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Mathilde Wahlin vs Stian Berg
Singles: Iben Rakke vs Trond Wiik
Doubles:  Mathilde og Iben vs Stian og Trond
13:30 Div 5: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Tonje Bjørndahl vs Jens V. Kristensen
Singles: Kjerstin Aune vs Carmen Adela Solum
Doubles:  Tonje og Kjerstin vs Jens & Carmen
17:00 Div 4: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Bent Solum vs Stig Sundvold
Singles: Oscar Midtskau vs Heidi Sundvold
Doubles:  Bent og Oscar vs Stig og Heidi
17:00 Div 7: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Gene Hoel vs Jesper Ellefsen
Singles: Tove Bøe vs Erlend Walderhaug
Doubles:  Gene og Tove vs Jesper og Erlend
Søndag 29. november 10:00 Div 7: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Jesper Ellefsen vs Alice Solberg
Singles: Erlend Walderhaug vs Bjørn Fuglår
Doubles:  Jesper og Erlend vs Alice og Bjørn
10:00 LEDIG
13:30 Div 3: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Odd Jøran Olsen vs Trond Rune Hegg
Singles: Bjørn Lynne vs Terje Jacobsen
Doubles:  Odd Jøran og Bjørn vs Trond Rune og Terje
13:30 Div 2: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Peter Eggli vs Brian Isaksen
Singles: Gary Denyou vs Kjell Skau
Doubles:  Peter og Gary vs Brian og Kjell
17:00 Div 1: Lag 7 vs Lag 3 Singles: Andreas Nilsen vs Srdjan Stojiljkovic
Singles: Kurt Nilsen vs Atle Solberg
Doubles:  Andreas og Kurt vs Srdjan og Atle
17:00 Div 1: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Kjell Morten Andersen vs Marko Vladetic
Singles: Geir Kristian Aabøe vs Julian Vladetic
Doubles:  Kjell Morten og Geir vs Marko og Julian
Fredag 4. desember 18:30 Div 1: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Fredrik Sperre vs Eyvind Svendsen
Singles: Krzysztof Wasniewski vs Bjørn Bakko
Doubles:  Fredrik & Krzysztof vs Eyvind og Bjørn
18:30 Div 7: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Kajsa Bengtsson Andreassen vs Gene Hoel
Singles: Frida Røstum Sølyst vs Tove Bøe
Doubles:  Kajsa og Frida vs Gene og Tove
Lørdag 5. desember 10:00 Div 2: Lag 7 vs Lag 5 Singles: Kjell Rekkedal vs Helge Hansen
Singles: Øystein Hovden vs Marek Adamczyk
Doubles:  Kjell og Øystein vs Helge og Marek
10:00 Div 6: Lag3 vs Lag5 Singles: Inger Skalleberg vs Kåre Dahl-Hansen
Singles: Bente Kronen vs Ståle Gilberg
Doubles:  Inger & Bente vs Kåre og Ståle
13:30 Div 2: Lag 6 vs Lag 4 Singles: Jane Larsen vs Daniel Humlebrek
Singles: Petter Wendelborg vs Eirik Bakko
Doubles:  Jane og Petter vs Daniel og Eirik
13:30 Div 5: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Tonje Bjørndahl vs Stian Berg
Singles: Kjerstin Aune vs Trond Wiik
Doubles:  Tonje og Kjerstin vs Stian og Trond
17:00 Div 4: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Bent Solum vs Jørn Inge Grimholt
Singles: Oscar Midtskau vs Tommy Grimholt
Doubles:  Bent og Oscar vs Jørn Inge og Tommy
17:00 Div 3: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Odd Jøran Olsen vs Vidar Andreassen
Singles: Bjørn Lynne vs Kees Rodenburg
Doubles:  Odd Jøran og Bjørn vs Vidar og Kees
Søndag 6. desember 10:00 LEDIG
10:00 LEDIG
13:30 Div 7: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Jesper Ellefsen vs Ellen Kristiansen
Singles: Erlend Walderhaug vs Marianne Ekenes
Doubles:  Jesper og Erlend vs Ellen og Marianne
13:30 Div 2: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Brian Isaksen vs Arne Olav Børseth
Singles: Kjell Skau vs Morag Solberg
Doubles:  Brian og Kjell vs Arne Olav og Morag
17:00 Div 1: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Kjell Morten Andersen vs Høye Løvland
Singles: Geir Kristian Aabøe vs Martin Wijnia
Doubles:  Kjell Morten og Geir vs Høye og Martin
17:00 Div 4: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Stig Sundvold vs Marcin Mikolajczak
Singles: Heidi Sundvold vs Zbigniew Kolodziej
Doubles:  Stig og Heidi vs Marcin & Zbigniew
Fredag 11. desember 18:30 Div 7: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Gøran Roligheten vs Kajsa Bengtsson Andreassen
Singles: Elisabeth Roligheten vs Frida Røstum Sølyst
Doubles:  Gøran og Elisabeth vs Kajsa og Frida
18:30 LEDIG
Lørdag 12. desember 10:00 LEDIG
10:00 LEDIG
13:30 LEDIG
13:30 LEDIG
17:00 Div 1: Lag 7 vs Lag 1 Singles: Andreas Nilsen vs Kjell Morten Andersen
Singles: Kurt Nilsen vs Geir Kristian Aabøe
Doubles:  Andreas og Kurt vs Kjell Morten og Geir
17:00 Div 2: Lag 7 vs Lag 1 Singles: Kjell Rekkedal vs Peter Eggli
Singles: Øystein Hovden vs Gary Denyou
Doubles:  Kjell og Øystein vs Peter og Gary
Søndag 13. desember 10:00 Div 4: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Henrik Rosenquist vs Stig Sundvold
Singles: Øyvind Thoresen vs Heidi Sundvold
Doubles:  Henrik og Øyvind vs Stig og Heidi
10:00 LEDIG
13:30 Div 5: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Sverre Piene vs Lars Dageid
Singles: Jørgen Hoel vs Nina Valmyr Dageid
Doubles:  Sverre og Jørgen vs Lars og Nina
13:30 Div 3: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Trond Rune Hegg vs Boge Gulbrandsen
Singles: Terje Jacobsen vs Terje Uteng
Doubles:  Trond Rune og Terje vs Boge og Terje
17:00 LEDIG
17:00 LEDIG
SESONGEN AVSLUTTES SØNDAG 13. DESEMBER
To lag rykker ned. Ett lag rykker opp.
NY SESONG STARTER TIDLIG JANUAR 2021