Resultater Høsten 2020, Div. 4
(6 lag i divisjonen) Lag 1 - Bent og Oscar Lag 2 - Jørn Inge og Tommy Lag 3 - Henrik og Øyvind Lag 4 - Stig og Heidi Lag 5 - Casper og Vegard Lag 6 - Marcin & Zbigniew
Match Spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match Spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt
Resultat:
Div 4: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Jørn Inge Grimholt vs Casper Johansen 4-6, 6-7 1 0 0 2 10 13 1 1 2 0 13 6
Singles: Tommy Grimholt vs Vegard Bull-Hansen 6-2, 6-3 1 1 2 0 12 5 1 0 0 2 5 12
Doubles:  Jørn Inge og Tommy vs Casper og Vegard 6-4, 6-2 1 1 2 0 12 6 1 0 0 2 6 12
Resultat:
Div 4: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Henrik Rosenquist vs Stig Sundvold 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Øyvind Thoresen vs Heidi Sundvold 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Henrik og Øyvind vs Stig og Heidi 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 4: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Bent Solum vs Marcin Mikolajczak 4-6, 1-6 1 0 0 2 5 12 1 1 2 0 12 5
Singles: Oscar Midtskau vs Zbigniew Kolodziej 2-6, 2-6 1 0 0 2 4 12 1 1 2 0 12 2
Doubles:  Bent og Oscar vs Marcin & Zbigniew 3-6, 3-6 1 0 0 2 6 12 1 1 2 0 12 6
(Inge Ringheim spilte som reserve for Oscar i singles)                        
(Tom Jacobsen spilte som reserve for Oscar i doubles)                        
Resultat:
Div 4: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Henrik Rosenquist vs Bent Solum 0-6, 2-6 1 1 2 0 12 2 1 0 0 2 2 12
Singles: Øyvind Thoresen vs Oscar Midtskau 6-4, 7-6 1 0 0 2 10 13 1 1 2 0 13 10
Doubles:  Henrik og Øyvind vs Bent og Oscar 0-6, 6-7 1 1 2 0 13 6 1 0 0 2 6 13
(Inge Ringheim spilte som reserve for Oscar Midtskau i singles)
(Tom Jacobsen spilte som reserve for Oscar Midtskau i doubles)
Resultat:
Div 4: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Stig Sundvold vs Casper Johansen 2-6, 2-6 1 0 0 2 4 12 1 1 2 0 12 4
Singles: Heidi Sundvold vs Vegard Bull-Hansen 2-6, 0-6 1 0 0 2 2 12 1 1 2 0 12 2
Doubles:  Stig og Heidi vs Casper og Vegard 4-6, 1-6 1 0 0 2 5 12 1 1 2 0 12 5
Resultat:
Div 4: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Jørn Inge Grimholt vs Marcin Mikolajczak 0-6, 0-6 1 0 0 2 0 12 1 1 2 0 12 0
Singles: Tommy Grimholt vs Zbigniew Kolodziej 0-6, 0-6 1 0 0 2 0 12 1 1 2 0 12 0
Doubles:  Jørn Inge og Tommy vs Marcin & Zbigniew 4-6, 1-6 1 0 0 2 5 12 1 1 2 0 12 5
Resultat:
Div 4: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Stig Sundvold vs Jørn Inge Grimholt 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Heidi Sundvold vs Tommy Grimholt 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Stig og Heidi vs Jørn Inge og Tommy 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 4: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Casper Johansen vs Bent Solum 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Vegard Bull-Hansen vs Oscar Midtskau 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Casper og Vegard vs Bent og Oscar 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 4: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Henrik Rosenquist vs Marcin Mikolajczak 3-6, 2-6 1 0 0 2 5 12 1 1 2 0 12 5
Singles: Øyvind Thoresen vs Zbigniew Kolodziej 0-6, 2-6 1 0 0 2 2 12 1 1 2 0 12 2
Doubles:  Henrik og Øyvind vs Marcin & Zbigniew 3-6, 0-6 1 0 0 2 3 12 1 1 2 0 12 3
Resultat:
Div 4: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Casper Johansen vs Henrik Rosenquist 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Vegard Bull-Hansen vs Øyvind Thoresen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Casper og Vegard vs Henrik og Øyvind 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 4: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Bent Solum vs Jørn Inge Grimholt 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Oscar Midtskau vs Tommy Grimholt 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Bent og Oscar vs Jørn Inge og Tommy 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 4: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Stig Sundvold vs Marcin Mikolajczak 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Heidi Sundvold vs Zbigniew Kolodziej 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Stig og Heidi vs Marcin & Zbigniew 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 4: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Bent Solum vs Stig Sundvold 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Oscar Midtskau vs Heidi Sundvold 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Bent og Oscar vs Stig og Heidi 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 4: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Jørn Inge Grimholt vs Henrik Rosenquist 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Tommy Grimholt vs Øyvind Thoresen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Jørn Inge og Tommy vs Henrik og Øyvind 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 4: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Casper Johansen vs Marcin Mikolajczak 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Vegard Bull-Hansen vs Zbigniew Kolodziej 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Casper og Vegard vs Marcin & Zbigniew 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 2 4 8 50 57 6 2 4 8 39 60 6 1 2 10 31 71 3 0 0 6 11 36 6 4 8 4 60 41 9 9 18 0 108 28
Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt