Resultater Høsten 2020, Divisjon 6
(5 lag i divisjonen) Lag 1 - Safet og Per-Olav Lag 2 - Djordje og Noah Lag 3 - Inger & Bente Lag 4 - Camilla og Kjersti Lag 5 - Kåre og Ståle
Match Spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match Spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt
Resultat
Div 6: Lag3 vs Lag4 Singles: Inger Skalleberg vs Camilla Bravo-Røsjordet 2-6, 6-4, 6-10 1 0 1 2 14 20 1 1 2 0 20 14
Singles: Bente Kronen vs Kjersti Foss-Strand 6-4, 4-6, 8-10 1 0 1 2 18 20 1 1 2 1 20 18
Doubles:  Inger & Bente vs Camilla og Kjersti 7-5, 4-6, 7-10 1 0 1 2 18 21 1 1 2 1 21 18
Resultat
Div 6: Lag2 vs Lag5 Singles: Djordje Stojiljkovic vs Kåre Dahl-Hansen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Noah Stensrød vs Ståle Gilberg 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Djordje og Noah vs Kåre og Ståle 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat
Div 6: Lag1 vs Lag3 Singles: Safet Cehajic vs Inger Skalleberg 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Per-Olav Myhrvoll vs Bente Kronen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Safet og Per-Olav vs Inger & Bente 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat
Div 6: Lag1 vs Lag5 Singles: Safet Cehajic vs Kåre Dahl-Hansen 0-6, 1-6 1 0 0 2 1 12 1 1 2 0 12 1
Singles: Per-Olav Myhrvoll vs Ståle Gilberg 1-6, 2-6 1 0 0 2 3 12 1 1 2 0 12 3
Doubles:  Safet og Per-Olav vs Kåre og Ståle 2-6, 1-6 1 0 0 2 3 12 1 1 2 0 12 3
Resultat
Div 6: Lag4 vs Lag5 Singles: Camilla Bravo-Røsjordet vs Kåre Dahl-Hansen 2-6, 2-6 1 0 0 2 4 12 1 1 2 0 12 4
Singles: Kjersti Foss-Strand vs Ståle Gilberg 4-6, 1-6 1 0 0 2 5 12 1 1 2 0 12 5
Doubles:  Camilla og Kjersti vs Kåre og Ståle 2-6, 1-6 1 0 0 2 3 12 1 1 2 0 12 3
Resultat
Div 6: Lag2 vs Lag4 Singles: Djordje Stojiljkovic vs Camilla Bravo-Røsjordet 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Noah Stensrød vs Kjersti Foss-Strand 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Djordje og Noah vs Camilla og Kjersti 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat
Div 6: Lag1 vs Lag2 Singles: Safet Cehajic vs Djordje Stojiljkovic 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Per-Olav Myhrvoll vs Noah Stensrød 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Safet og Per-Olav vs Djordje og Noah 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat
Div 6: Lag3 vs Lag5 Singles: Inger Skalleberg vs Kåre Dahl-Hansen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Bente Kronen vs Ståle Gilberg 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Inger & Bente vs Kåre og Ståle 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat
Div 6: Lag1 vs Lag4 Singles: Safet Cehajic vs Camilla Bravo-Røsjordet 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Per-Olav Myhrvoll vs Kjersti Foss-Strand 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Safet og Per-Olav vs Camilla og Kjersti 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat
Div 6: Lag2 vs Lag3 Singles: Djordje Stojiljkovic vs Inger Skalleberg 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Noah Stensrød vs Bente Kronen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Djordje og Noah vs Inger & Bente 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 0 0 6 7 36 0 0 0 0 0 0 3 0 3 6 50 61 6 3 6 8 73 86 6 6 12 0 72 19
Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt