Resultater Vinter/Vår 2016, Div. 1
(6 lag i divisjonen) Lag 1 - Sjoerd og Benoit Lag 2 - Tom Aage og William Lag 3 - Krzysztof og Bjørnar Lag 4 - Erik og Jørn Lag 5 - Terje og Ted Lag 6 - Lisa og Sanne
Match Spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match Spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt
Resultat:
Div 1: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Tom Aage Lie vs Terje Brantsæter 2-6, 2-6 1 0 0 2 4 12 1 1 2 0 12 4
Singles: William Grimholt vs Ted Vikane 4-6, 6-2, 7-6(10-7) 1 1 2 1 17 15 1 0 1 2 15 17
Doubles:  Tom Aage og William vs Terje og Ted 4-6, 0-6 1 0 0 2 4 12 1 1 2 0 12 4
Resultat:
Div 1: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Krzysztof Wasniewski vs Erik Rodhe 0-6, 0-6 1 0 0 2 0 12 1 1 2 0 12 0
Singles: Bjørnar Berge vs Jørn Are Solberg 1-6, 1-6 1 0 0 2 2 12 1 1 2 0 12 2
Doubles:  Krzysztof og Bjørnar vs Erik og Jørn 0-6, 3-6 1 0 0 2 3 12 1 1 2 0 12 3
Resultat:
Div 1: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Sjoerd de Witte vs Lisa Blaser 6-2, 3-6, 7-6(10-6) 1 1 2 1 16 14 1 0 1 2 14 16
Singles: Benoit Pasnin vs Sanne Rodenburg 7-6, 6-2 1 1 2 0 13 8 1 0 0 2 8 13
Doubles:  Sjoerd og Benoit vs Lisa og Sanne 6-4, 6-1 1 1 2 0 12 5 1 0 0 2 5 12
Resultat:
Div 1: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Krzysztof Wasniewski vs Sjoerd de Witte 6-0, 3-6, 7-6(10-6) 1 0 1 2 12 16 1 1 2 1 16 12
Singles: Bjørnar Berge vs Benoit Pasnin 6-7(6-8), 6-7(4-7) 1 1 2 1 14 12 1 0 0 2 12 14
Doubles:  Krzysztof og Bjørnar vs Sjoerd og Benoit 2-6, 3-6 1 1 2 0 12 5 1 0 0 2 5 12
Resultat:
Div 1: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Erik Rodhe vs Terje Brantsæter 6-2, 6-2 1 1 2 0 12 4 1 0 0 2 4 12
Singles: Jørn Are Solberg vs Ted Vikane 4-6, 6-3, 7-6(10-4) 1 1 2 1 17 15 1 0 1 2 15 17
Doubles:  Erik og Jørn vs Terje og Ted 1-6, 3-6 1 0 0 2 4 12 1 1 2 0 12 4
Resultat:
Div 1: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Tom Aage Lie vs Lisa Blaser 7-6(7-4), 2-6, 6-7(3-10) 1 0 1 2 15 19 1 1 2 1 19 15
Singles: William Grimholt vs Sanne Rodenburg 6-2, 6-3 1 1 2 0 12 5 1 0 0 2 5 12
Doubles:  Tom Aage og William vs Lisa og Sanne 2-6, 3-6 1 0 0 2 5 12 1 1 2 0 12 5
(Lisa Lynne spilte som reserve for Tom Aage Lie)
Resultat:
Div 1: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Erik Rodhe vs Tom Aage Lie 6-1, 6-3 1 0 0 2 4 12 1 1 2 0 12 4
Singles: Jørn Are Solberg vs William Grimholt 6-2, 6-7, 7-6(10-7) 1 0 1 2 15 19 1 1 2 1 19 15
Doubles:  Erik og Jørn vs Tom Aage og William 6-2, 6-1 1 0 0 2 3 12 1 1 2 0 12 3
Resultat:
Div 1: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Terje Brantsæter vs Sjoerd de Witte 6-1, 6-3 1 0 0 2 4 12 1 1 2 0 12 5
Singles: Ted Vikane vs Benoit Pasnin 4-6, 4-6 1 1 2 0 12 8 1 0 0 2 8 12
Doubles:  Terje og Ted vs Sjoerd og Benoit 6-0, 6-2 1 0 0 2 2 12 1 1 2 0 12 2
Resultat:
Div 1: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Krzysztof Wasniewski vs Lisa Blaser 0-6, 0-6 w.o. 1 0 0 2 0 12 1 1 2 0 12 0
Singles: Bjørnar Berge vs Sanne Rodenburg 0-6, 0-6 w.o. 1 0 0 2 0 12 1 1 2 0 12 0
Doubles:  Krzysztof og Bjørnar vs Lisa og Sanne 0-6, 0-6 w.o. 1 0 0 2 0 12 1 1 2 0 12 0
Resultat:
Div 1: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Terje Brantsæter vs Krzysztof Wasniewski 6-3, 6-2 1 0 0 2 5 12 1 1 2 0 12 5
Singles: Ted Vikane vs Bjørnar Berge 6-3, 6-2 1 0 0 2 5 12 1 1 2 0 12 5
Doubles:  Terje og Ted vs Krzysztof og Bjørnar 6-3, 6-0 1 0 0 2 3 12 1 1 2 0 12 3
Resultat:
Div 1: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Sjoerd de Witte vs Tom Aage Lie 6-0, 6-7, 7-6(10-2) 1 1 2 1 19 13 1 0 1 2 13 19
Singles: Benoit Pasnin vs William Grimholt 7-5, 6-4 1 1 2 0 13 9 1 0 0 2 9 13
Doubles:  Sjoerd og Benoit vs Tom Aage og William 6-4, 6-3 1 1 2 0 12 7 1 0 0 2 7 12
(Tage Krogstad spilte som reserve for Tom Aage Lie)
Resultat:
Div 1: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Erik Rodhe vs Lisa Blaser 6-0, 6-1 1 1 2 0 12 1 1 0 0 2 1 12
Singles: Jørn Are Solberg vs Sanne Rodenburg 6-1, 7-6 1 1 2 0 13 7 1 0 0 2 7 13
Doubles:  Erik og Jørn vs Lisa og Sanne 6-3, 6-1 1 1 2 0 12 4 1 0 0 2 4 12
(Atle Solberg spilte som reserve for Jørn Are Solberg i singles)
Resultat:
Div 1: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Sjoerd de Witte vs Erik Rodhe 1-6, 3-6 1 0 0 2 4 12 1 1 2 0 12 4
Singles: Benoit Pasnin vs Jørn Are Solberg 7-6, 3-6, 6-7(10-12) 1 0 1 2 16 19 1 1 2 1 19 16
Doubles:  Sjoerd og Benoit vs Erik og Jørn 1-6, 2-6 1 0 0 2 3 12 1 1 2 0 12 3
Resultat:
Div 1: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Tom Aage Lie vs Krzysztof Wasniewski 6-2, 6-1 1 1 2 0 12 3 1 0 0 2 3 12
Singles: William Grimholt vs Bjørnar Berge 3-6, 6-4, 7-6(10-6) 1 1 2 1 16 16 1 0 1 2 16 16
Doubles:  Tom Aage og William vs Krzysztof og Bjørnar 4-6, 6-3, 6-7(7-10) 1 0 1 2 16 16 1 1 2 1 16 16
(Atle Solberg spilte som reservespiller for William Grimholt)
Resultat:
Div 1: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Terje Brantsæter vs Lisa Blaser 6-2, 6-1 1 1 2 0 12 3 1 0 0 2 3 12
Singles: Ted Vikane vs Sanne Rodenburg 6-3, 6-1 1 1 2 0 12 4 1 0 0 2 4 12
Doubles:  Terje og Ted vs Lisa og Sanne 6-0, 6-4 1 1 2 0 12 4 1 0 0 2 4 12
15 9 20 15 164 164 15 4 12 24 152 197 15 2 5 28 86 190 15 14 28 5 192 93 15 11 24 8 174 101 15 5 11 21 122 146
Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt