Resultater Vinter/Vår 2016, Div 3
(7 lag i divisjonen) Lag 1 - Ragnar og Kees Lag 2 - Kamil & Michal Lag 3 - Jørgen og Sverre Lag 4 - Helge og Marek Lag 5 - Jørgen og Lisa Lag 6 - Øystein og Helene Lag 7 - Kåre og Nora
Match Spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match Spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt
Resultat:
Div 3: Lag 2 vs Lag 7 Singles: Kamil Kowalski vs Kåre Dahl-Hansen 6-1, 6-0 1 1 2 0 12 1 1 0 0 2 1 12
Singles: Michal Warchol vs Nora Thams Michelsen 2-6, 6-7(4-7) 1 0 0 2 8 13 1 1 2 0 13 8
Doubles:  Kamil & Michal vs Kåre og Nora 7-6, 6-0 kåre retired 1 1 2 0 13 6 1 0 0 2 6 13
Resultat:
Div 3: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Jørgen Hoel vs Øystein Hillestad 6-0, 7-5 1 1 2 0 13 5 1 0 0 2 5 13
Singles: Sverre Piene vs Helene Midtskau 6-0, 6-0 1 1 2 0 12 0 1 0 0 2 0 12
Doubles:  Jørgen og Sverre vs Øystein og Helene 6-1, 6-0 1 1 2 0 12 1 1 0 0 2 1 12
(Tore Ødegaard spilte som reserve for Jørgen Hoel)
Resultat:
Div 3: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Helge Hansen vs Jørgen Hognestad 3-6, 5-7 1 0 0 2 8 13 1 1 2 0 13 8
Singles: Marek Adamczyk vs Lisa Lynne 1-6, 1-6 1 0 0 2 2 12 1 1 2 0 12 2
Doubles:  Helge og Marek vs Jørgen og Lisa 6-4, 6-3 1 1 2 0 12 7 1 0 0 2 7 12
Resultat:
Div 3: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Jørgen Hoel vs Ragnar Gunnarsson 6-7(4-7), 4-6 1 1 2 0 13 10 1 0 0 2 10 13
Singles: Sverre Piene vs Kees Rodenburg 6-3, 6-7(3-7), 7-6(13-11) 1 0 1 2 16 19 1 1 2 1 19 16
Doubles:  Jørgen og Sverre vs Ragnar og Kees 6-1, 6-1 1 0 0 2 2 12 1 1 2 0 12 2
Resultat:
Div 3: Lag 4 vs Lag 7 Singles: Helge Hansen vs Kåre Dahl-Hansen 6-4, 6-1 1 1 2 0 12 5 1 0 0 2 5 12
Singles: Marek Adamczyk vs Nora Thams Michelsen 1-6, 4-6 1 0 0 2 5 12 1 1 2 0 12 5
Doubles:  Helge og Marek vs Kåre og Nora 6-1, 7-6 1 1 2 0 13 7 1 0 0 2 7 13
Resultat:
Div 3: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Jørgen Hognestad vs Øystein Hillestad 6-3, 6-1 1 1 2 0 12 4 1 0 0 2 4 12
Singles: Lisa Lynne vs Helene Midtskau 6-1, 6-3 1 1 2 0 12 4 1 0 0 2 4 12
Doubles:  Jørgen og Lisa vs Øystein og Helene 6-3, 6-1 1 1 2 0 12 4 1 0 0 2 4 12
Resultat:
Div 3: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Helge Hansen vs Kamil Kowalski 3-6, 7-5, 6-7 (11-13) 1 1 2 1 18 16 1 0 1 2 16 18
Singles: Marek Adamczyk vs Michal Warchol 1-6, 4-6 1 1 2 0 12 5 1 0 0 2 5 12
Doubles:  Helge og Marek vs Kamil & Michal 5-7, 6-2, 6-7 (6-10) 1 1 2 1 16 17 1 0 1 2 17 16
Resultat:
Div 3: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Jørgen Hognestad vs Ragnar Gunnarsson 7-5, 6-0 RG retired 1 0 0 2 5 13 1 1 2 0 13 5
Singles: Lisa Lynne vs Kees Rodenburg 6-4, 7-5 1 0 0 2 9 13 1 1 2 0 13 9
Doubles:  Jørgen og Lisa vs Ragnar og Kees 6-0, 6-0 w.o. 1 0 0 2 0 12 1 1 2 0 12 0
Resultat:
Div 3: Lag 6 vs Lag 7 Singles: Øystein Hillestad vs Kåre Dahl-Hansen 6-1, 6-4 1 0 0 2 5 12 1 1 2 0 12 5
Singles: Helene Midtskau vs Nora Thams Michelsen 2-6, 1-6 1 0 0 2 3 12 1 1 2 0 12 3
Doubles:  Øystein og Helene vs Kåre og Nora 2-6, 1-6 1 0 0 2 3 12 1 1 2 0 12 3
Resultat:
Div 3: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Jørgen Hognestad vs Jørgen Hoel 6-0, 6-0 w.o. 1 0 0 2 0 12 1 1 2 0 12 0
Singles: Lisa Lynne vs Sverre Piene 6-3, 5-7, 6-7(8-10) 1 1 2 1 17 17 1 0 1 2 17 17
Doubles:  Jørgen og Lisa vs Jørgen og Sverre 6-1, 2-6, 7-6(13-11) 1 0 1 2 13 15 1 1 2 1 15 13
Resultat:
Div 3: Lag 6 vs Lag 2 Singles: Øystein Hillestad vs Kamil Kowalski 0-6, 1-6 1 1 2 0 12 1 1 0 0 2 1 12
Singles: Helene Midtskau vs Michal Warchol 1-6, 6-4, 6-7(3-10) 1 1 2 1 17 13 1 0 1 2 13 17
Doubles:  Øystein og Helene vs Kamil & Michal 0-6, 2-6 1 1 2 0 12 2 1 0 0 2 2 12
Resultat:
Div 3: Lag 7 vs Lag 1 Singles: Kåre Dahl-Hansen vs Ragnar Gunnarsson 4-6, 6-4, 6-7 1 1 2 1 17 16 1 0 1 2 16 17
Singles: Nora Thams Michelsen vs Kees Rodenburg 6-2, 6-2 1 0 0 2 4 12 1 1 2 0 12 4
Doubles:  Kåre og Nora vs Ragnar og Kees 6-3, 4-6, 7-6 1 0 1 2 15 17 1 1 2 1 17 15
Resultat:
Div 3: Lag 6 vs Lag 4 Singles: Øystein Hillestad vs Helge Hansen 4-6, 5-7 1 1 2 0 13 9 1 0 0 2 9 13
Singles: Helene Midtskau vs Marek Adamczyk 0-6, 1-6 1 1 2 0 12 1 1 0 0 2 1 12
Doubles:  Øystein og Helene vs Helge og Marek 3-6, 4-6 1 1 2 0 12 7 1 0 0 2 7 12
Resultat:
Div 3: Lag 7 vs Lag 3 Singles: Kåre Dahl-Hansen vs Jørgen Hoel 2-6, 5-7 1 1 2 0 13 7 1 0 0 2 7 13
Singles: Nora Thams Michelsen vs Sverre Piene 6-2, 6-4 1 0 0 2 6 12 1 1 2 0 12 6
Doubles:  Kåre og Nora vs Jørgen og Sverre 2-6, 4-6 1 1 2 0 12 6 1 0 0 2 6 12
Resultat:
Div 3: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Ragnar Gunnarsson vs Kamil Kowalski 5-7, 3-6 1 0 0 2 8 13 1 1 2 0 13 8
Singles: Kees Rodenburg vs Michal Warchol 2-6, 4-6 1 0 0 2 6 12 1 1 2 0 12 6
Doubles:  Ragnar og Kees vs Kamil & Michal 6-2, 4-6, 6-7(7-10) 1 0 1 2 16 15 1 1 2 1 15 16
  Resultat:
Div 3: Lag 7 vs Lag 5 Singles: Kåre Dahl-Hansen vs Jørgen Hognestad 2-6, 1-6 1 1 2 0 12 3 1 0 0 2 3 12
Singles: Nora Thams Michelsen vs Lisa Lynne 6-4, 4-6, 6-7(11-13) 1 1 2 1 17 16 1 0 1 2 16 17
Doubles:  Kåre og Nora vs Jørgen og Lisa 2-6, 1-6 1 1 2 0 12 3 1 0 0 2 3 12
Resultat:
Div 3: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Ragnar Gunnarsson vs Helge Hansen 6-4, 4-6, 7-6 1 1 2 1 17 16 1 0 1 2 16 17
Singles: Kees Rodenburg vs Marek Adamczyk 2-6, 5-7 1 0 0 2 7 13 1 1 2 0 13 7
Doubles:  Ragnar og Kees vs Helge og Marek 0-6, 6-4, 7-6 1 1 2 1 13 16 1 0 1 2 16 13
Resultat:
Div 3: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Kamil Kowalski vs Jørgen Hoel 6-3, 6-2 1 1 2 0 12 5 1 0 0 2 5 12
Singles: Michal Warchol vs Sverre Piene 6-4, 2-6, 6-7(5-10) 1 0 1 2 14 17 1 1 2 1 17 14
Doubles:  Kamil & Michal vs Jørgen og Sverre 6-4, 6-4 1 1 2 0 12 8 1 0 0 2 8 12
Resultat:
Div 3: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Ragnar Gunnarsson vs Øystein Hillestad 6-0, 6-2 1 1 2 0 12 2 1 0 0 2 2 12
Singles: Kees Rodenburg vs Helene Midtskau 6-1, 6-2 1 1 2 0 12 3 1 0 0 2 3 12
Doubles:  Ragnar og Kees vs Øystein og Helene 6-0, 6-1 1 1 2 0 12 1 1 0 0 2 1 12
Resultat:
Div 3: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Kamil Kowalski vs Jørgen Hognestad 4-6, 4-6 1 0 0 2 8 12 1 1 2 0 12 8
Singles: Michal Warchol vs Lisa Lynne 2-6, 6-2, 6-7 (8-10) 1 0 1 2 14 15 1 1 2 1 15 14
Doubles:  Kamil & Michal vs Jørgen og Lisa 6-3, 6-3 1 1 2 0 12 6 1 0 0 2 6 12
Resultat:
Div 3: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Jørgen Hoel vs Helge Hansen 1-6, 1-6 1 0 0 2 2 12 1 1 2 0 12 2
Singles: Sverre Piene vs Marek Adamczyk 4-6, 6-7(5-7) 1 0 0 2 10 13 1 1 2 0 13 10
Doubles:  Jørgen og Sverre vs Helge og Marek 2-6, 6-4, 6-7(8-10) 1 0 1 2 14 17 1 1 2 1 17 14
18 7 17 25 184 215 18 14 30 12 232 167 18 9 20 21 195 186 18 10 24 17 214 182 18 15 31 9 224 134 18 0 1 36 68 223 18 8 18 21 172 182
Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt