Resultater Vinter/Vår 2016, Div 4
(7 lag i divisjonen) Lag 1 - Terje og Jan Henning Lag 2 - Line og Renathe Lag 3 - Ole Petter og Safet Lag 4 - Boge og Dina Lag 5 - Tommy og Jørn Inge Lag 6 - Pål og Kine Lag 7 - Espen og Odd Jøran
Match Spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match Spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt
Resultat:
Div 4: Lag 2 vs Lag 7 Singles: Line Sollid vs Espen Allum 0-6, 0-6 w.o. 1 0 0 2 0 12 1 1 2 0 12 0
Singles: Renathe Danielsen vs Odd Jøran Olsen 0-6, 0-6 w.o. 1 0 0 2 0 12 1 1 2 0 12 0
Doubles:  Line og Renathe vs Espen og Odd Jøran 0-6, 0-6 w.o. 1 0 0 2 0 12 1 1 2 0 12 0
Resultat:
Div 4: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Ole Petter Borvik vs Pål Bentzrød 6-4, 6-1 1 1 2 0 12 5 1 0 0 2 5 12
Singles: Safet Cehajic vs Kine Rasch 4-6, 6-4, 7-6(10-4) 1 1 2 1 17 16 1 0 1 2 16 17
Doubles:  Ole Petter og Safet vs Pål og Kine 6-2, 7-5 1 1 2 0 13 7 1 0 0 2 7 13
Resultat:
Div 4: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Boge Gulbrandsen vs Tommy Grimholt 4-6, 6-3, 7-6(10-7) 1 1 2 1 17 15 1 0 1 2 15 17
Singles: Dina Gulbrandsen vs Jørn Inge Grimholt 1-6, 3-6 1 0 0 2 4 12 1 1 2 0 12 4
Doubles:  Boge og Dina vs Tommy og Jørn Inge 7-5, 5-7, 6-7(7-10) 1 0 1 2 18 19 1 1 2 1 19 18
Resultat:
Div 4: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Ole Petter Borvik vs Terje Uteng 0-6, 0-6 w.o. 1 1 2 0 12 0 1 0 0 2 0 12
Singles: Safet Cehajic vs Jan Henning Pedersen 0-6, 0-6 w.o. 1 1 2 0 12 0 1 0 0 2 0 12
Doubles:  Ole Petter og Safet vs Terje og Jan Henning 0-6, 0-6 w.o. 1 1 2 0 12 0 1 0 0 2 0 12
Resultat:
Div 4: Lag 4 vs Lag 7 Singles: Boge Gulbrandsen vs Espen Allum 6-2, 6-2 1 1 2 0 12 4 1 0 0 2 4 12
Singles: Dina Gulbrandsen vs Odd Jøran Olsen 0-6, 4-6 1 0 0 2 4 12 1 1 2 0 12 4
Doubles:  Boge og Dina vs Espen og Odd Jøran 5-7, 0-6 1 0 0 2 5 13 1 1 2 0 13 5
(Heidi Sundvold spilte som reserve for Espen Allum)
Resultat:
Div 4: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Tommy Grimholt vs Pål Bentzrød 6-2, 6-0 1 1 2 0 12 2 1 0 0 2 2 12
Singles: Jørn Inge Grimholt vs Kine Rasch 5-7, 6-4, 7-6(10-6) 1 1 2 1 18 17 1 0 1 2 17 18
Doubles:  Tommy og Jørn Inge vs Pål og Kine 6-4, 6-1 1 1 2 0 12 5 1 0 0 2 5 12
(Inge Ringheim spilte som reserve for Kine Rasch)
Resultat:
Div 4: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Boge Gulbrandsen vs Line Sollid 6-3, 6-2 1 0 0 2 5 12 1 1 2 0 12 5
Singles: Dina Gulbrandsen vs Renathe Danielsen 2-6, 2-6 1 1 2 0 12 4 1 0 0 2 4 12
Doubles:  Boge og Dina vs Line og Renathe 6-7, 3-6 1 1 2 0 13 9 1 0 0 2 9 13
Resultat:
Div 4: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Tommy Grimholt vs Terje Uteng 1-6, 6-3, 7-6(10-5) 1 0 1 2 15 14 1 1 2 1 14 15
Singles: Jørn Inge Grimholt vs Jan Henning Pedersen 1-6, 0-6 1 1 2 0 12 1 1 0 0 2 1 12
Doubles:  Tommy og Jørn Inge vs Terje og Jan Henning 5-7, 4-6 1 1 2 0 13 9 1 0 0 2 9 13
Resultat:
Div 4: Lag 6 vs Lag 7 Singles: Pål Bentzrød vs Espen Allum 0-6, 2-6 1 0 0 2 2 12 1 1 2 0 12 2
Singles: Kine Rasch vs Odd Jøran Olsen 1-6, 0-6 1 0 0 2 1 12 1 1 2 0 12 1
Doubles:  Pål og Kine vs Espen og Odd Jøran 3-6, 3-6 1 0 0 2 6 12 1 1 2 0 12 6
(Heidi Sundvold spilte som reserve for Espen Allum i double)
Resultat:
Div 4: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Tommy Grimholt vs Ole Petter Borvik 6-3, 6-3 1 0 0 2 6 12 1 1 2 0 12 6
Singles: Jørn Inge Grimholt vs Safet Cehajic 6-4, 6-4 1 0 0 2 8 12 1 1 2 0 12 8
Doubles:  Tommy og Jørn Inge vs Ole Petter og Safet 6-2, 6-3 1 0 0 2 5 12 1 1 2 0 12 5
Resultat:
Div 4: Lag 6 vs Lag 2 Singles: Pål Bentzrød vs Line Sollid 6-0, 6-0 w.o. 1 0 0 2 0 12 1 1 2 0 12 0
Singles: Kine Rasch vs Renathe Danielsen 6-0, 6-0 w.o. 1 0 0 2 0 12 1 1 2 0 12 0
Doubles:  Pål og Kine vs Line og Renathe 6-0, 6-0 w.o. 1 0 0 2 0 12 1 1 2 0 12 0
Resultat:
Div 4: Lag 7 vs Lag 1 Singles: Espen Allum vs Terje Uteng 0-6, 2-6 1 1 2 0 12 2 1 0 0 2 2 12
Singles: Odd Jøran Olsen vs Jan Henning Pedersen 6-3, 6-3 1 0 0 2 6 12 1 1 2 0 12 6
Doubles:  Espen og Odd Jøran vs Terje og Jan Henning 4-6, 2-6 1 1 2 0 12 6 1 0 0 2 6 12
Resultat:
Div 4: Lag 6 vs Lag 4 Singles: Pål Bentzrød vs Boge Gulbrandsen 2-6, 2-6 1 1 2 0 12 4 1 0 0 2 4 12
Singles: Kine Rasch vs Dina Gulbrandsen 2-6, 2-6 1 1 2 0 12 4 1 0 0 2 4 12
Doubles:  Pål og Kine vs Boge og Dina 5-7, 6-3 ,6-7(8-10) 1 1 2 1 17 17 1 0 1 2 17 17
Resultat:
Div 4: Lag 7 vs Lag 3 Singles: Espen Allum vs Ole Petter Borvik 6-0, 6-0 w.o. 1 0 0 2 0 12 1 1 2 0 12 0
Singles: Odd Jøran Olsen vs Safet Cehajic 6-0, 6-0 w.o. 1 0 0 2 0 12 1 1 2 0 12 0
Doubles:  Espen og Odd Jøran vs Ole Petter og Safet 6-0, 6-0 w.o. 1 0 0 2 0 12 1 1 2 0 12 0
Resultat:
Div 4: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Terje Uteng vs Line Sollid 6-3, 6-2 1 1 2 0 12 5 1 0 0 2 5 12
Singles: Jan Henning Pedersen vs Renathe Danielsen 6-0, 6-0 w.o. 1 1 2 0 12 0 1 0 0 2 0 12
Doubles:  Terje og Jan Henning vs Line og Renathe 6-0, 6-0 w.o. 1 1 2 0 12 0 1 0 0 2 0 12
  Resultat:
Div 4: Lag 7 vs Lag 5 Singles: Espen Allum vs Tommy Grimholt 1-6, 3-6 1 1 2 0 12 4 1 0 0 2 4 12
Singles: Odd Jøran Olsen vs Jørn Inge Grimholt 6-1, 6-1 1 0 0 2 2 12 1 1 2 0 12 2
Doubles:  Espen og Odd Jøran vs Tommy og Jørn Inge 1-6, 6-4, 7-6(10-8) 1 0 1 2 16 14 1 1 2 1 14 16
(Ivar Naglic spilte som reserve for Jørn Inge Grimholt)
Resultat:
Div 4: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Terje Uteng vs Boge Gulbrandsen 6-2, 6-1 1 1 2 0 12 3 1 0 0 2 3 12
Singles: Jan Henning Pedersen vs Dina Gulbrandsen 6-2, 6-1 1 1 2 0 12 3 1 0 0 2 3 12
Doubles:  Terje og Jan Henning vs Boge og Dina 6-2, 6-1 1 1 2 0 12 3 1 0 0 2 3 12
Resultat:
Div 4: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Line Sollid vs Ole Petter Borvik 0-6, 0-6 w.o. 1 0 0 2 0 12 1 1 2 0 12 0
Singles: Renathe Danielsen vs Safet Cehajic 0-6, 0-6 w.o. 1 0 0 2 0 12 1 1 2 0 12 0
Doubles:  Line og Renathe vs Ole Petter og Safet 0-6, 0-6 w.o. 1 0 0 2 0 12 1 1 2 0 12 0
Resultat:
Div 4: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Terje Uteng vs Pål Bentzrød 6-1, 6-1 1 1 2 0 12 2 1 0 0 2 2 12
Singles: Jan Henning Pedersen vs Kine Rasch 6-1, 6-0 1 1 2 0 12 1 1 0 0 2 1 12
Doubles:  Terje og Jan Henning vs Pål og Kine 6-0, 6-1 1 1 2 0 12 1 1 0 0 2 1 12
Resultat:
Div 4: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Line Sollid vs Tommy Grimholt 0-6, 0-6 w.o. 1 0 0 2 0 12 1 1 2 0 12 0
Singles: Renathe Danielsen vs Jørn Inge Grimholt 0-6, 0-6 w.o. 1 0 0 2 0 12 1 1 2 0 12 0
Doubles:  Line og Renathe vs Tommy og Jørn Inge 0-6, 0-6 w.o. 1 0 0 2 0 12 1 1 2 0 12 0
Resultat:
Div 4: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Ole Petter Borvik vs Boge Gulbrandsen 2-6, 2-6 1 0 0 2 4 12 1 1 2 0 12 4
Singles: Safet Cehajic vs Dina Gulbrandsen 0-6, 0-6 1 0 0 2 0 12 1 1 2 0 12 0
Doubles:  Ole Petter og Safet vs Boge og Dina 4-6, 6-4, 7-6(10-6) 1 1 2 1 17 16 1 0 1 2 16 17
18 16 33 4 214 62 18 2 4 32 35 205 18 7 14 24 118 176 18 8 18 22 175 187 18 13 28 13 214 152 18 3 9 30 126 197 18 14 28 9 187 90
Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt