Lagspillserien Vinter/Vår 2020 - Kampoversikt
Du kan trykke Ctrl-F for å få opp søkefelt og søke etter ditt eget navn, for å se når du har matcher.
Fredag 10. januar 18:30 Div 3: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Line Sollid vs Vidar Andreassen 1-6, 4-6
Singles: Bjørn Lynne vs Kees Rodenburg 6-2, 6-2
Doubles:  Line og Bjørn vs Vidar og Kees 4-6, 7-5, 7-10
18:30 Div 6: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Safet Cehajic vs Dan-Henrik Sandmæl 6-3, 7-5
Singles: Per-Olav Myhrvoll vs Joakim Gjeterud 6-3, 2-6, 10-6
Doubles:  Safet og Per-Olav vs Dan-Henrik og Joakim 6-3, 4-6, 10-8
Lørdag 11. januar 13:30 Div 7: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Kajsa Bengtsson Andreassen vs Tove Bøe 6-2, 6-1
Singles: Marielle Svartangen Wallin vs Elisabeth Roligheten 6-0, 6-0
Doubles:  Kajsa og Marielle vs Tove og Elisabeth 6-2, 6-2
17:00 Div 6: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Jan-Thore Foss-Strand vs Kåre Dahl-Hansen 6-2, 6-2
Singles: Kjersti Foss-Strand vs Arnfinn Brevik 6-3, 6-0
Doubles:  Jan-Thore og Kjersti vs Kåre og Arnfinn 6-2, 6-4
Søndag 12. januar 17:00 Div 3: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Odd Jøran Olsen vs Kamil Kowalski 6-7, 6-2, 13-11
Singles: Per Egil Sørensen vs Dag Frithjof Nilsen 6-0, 6-2
Doubles:  Odd Jøran og Per Egil vs Kamil og Dag 3-6, 3-6
17:00 Div 7: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Marianne Zaitzow vs Jesper Ellefsen 4-6, 0-6
Singles: Carmen Adela Solum vs Erlend Walderhaug 3-6, 6-2, 10-4
Doubles:  Marianne og Carmen vs Jesper og Erlend 4-6, 5-7
(Harald Gether spilte som reserve for Carmen Adela Solum)
Fredag 17. januar 18:30 Div 1: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Kjell Morten Andersen vs Peter Eggli 7-6, 7-6
Singles: Geir Kristian Aabøe vs Gary Denyou 6-3, 6-3
Doubles:  Kjell Morten og Geir vs Peter og Gary 6.3, 4--6, 8-10
18:30 Div 4: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Birger Hokholt vs Sverre Piene 3-6, 3-6
Singles: Anita Fossberg vs Jørgen Hoel 2-6, 1-6
Doubles:  Birger og Anita vs Sverre og Jørgen 2-6, 1-6
Lørdag 18. januar 10:00 Div 2: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Kjell Skau vs Jane Larsen 6-2, 6-3
Singles: Bjørn Rummelhof vs Petter Wendelborg 6-2, 6-4
Doubles:  Kjell og Bjørn vs Jane og Petter 3-6, 6-1, 10-5
(Brian Isaksen spilte som reserve for Bjørn Rummelhof)
10:00 Div 2: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Daniel Humlebrek vs Helge Hansen 4-6, 6-3, 10-5
Singles: Eirik Bakko vs Marek Adamczyk 6-1, 2-6, 6-10
Doubles:  Daniel og Eirik vs Helge og Marek 6-3, 2-6, 6-10
17:00 Div 4: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Jørn Inge Grimholt vs Terje Jacobsen 6-3, 7-6
Singles: Tommy Grimholt vs Inge Ringheim 4-6, 3-6
Doubles:  Jørn Inge og Tommy vs Terje og Inge 6-2, 6-4
17:00 Div 5: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Lars Dageid vs Tonje Bjørndahl 6-4, 6-0
Singles: Nina Valmyr Dageid vs Kjerstin Aune 3-6, 0-6
Doubles:  Lars og Nina vs Tonje og Kjerstin 6-2, 6-2
Søndag 19. januar 13:30 Div 5: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Stig Sundvold vs Lise Viker Svendsen 6-3, 6-1
Singles: Heidi Sundvold vs Emma Pasnin 6-1, 6-4
Doubles:  Stig og Heidi vs Lise og Emma 3-6, 6-0- 10-7
17:00 Div 3: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Ivar Naglic vs Daniel Sundvold 6-1, 1-6, 3-10
Singles: Bent Solum vs Oscar Midtskau 0-6, 1-6
Doubles:  Ivar og Bent vs Daniel og Oscar 6-7, 3-6
17:00 Div 6: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Casper Johansen vs Trond Erik Hansen (Casper og Vegard
Singles: Vegard Bull-Hansen vs Wiggo Møller møtte ikke opp.
Doubles:  Casper og Vegard vs Trond Erik og Wiggo Trond Erik og Wiggo vinner
på walkover).
Fredag 31. januar 18:30 Div 1: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Rebeka Kalnozola vs Peter Eggli 6-1, 6-0
Singles: Krzysztof Wasniewski vs Gary Denyou 6-2, 6-4
Doubles:  Rebeka og Krzysztof vs Peter og Gary 6-2, 7-6
(Benoit Pasnin spilte som reserve for Peter Eggli)
Lørdag 1. februar 13:30 Div 2: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Marko Vladetic vs Kjell Skau 6-2, 6-1
Singles: Julian Vladetic vs Bjørn Rummelhof 0-6, 1-6
Doubles:  Marko og Julian vs Kjell og Bjørn 6-4, 3-6, 11-9
(Brian Isaksen spilte som reserve for Bjørn Rummelhof)
13:30 Div 5: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Lars Dageid vs Stig Sundvold 7-5, 6-4
Singles: Nina Valmyr Dageid vs Heidi Sundvold 2-6, 3-6
Doubles:  Lars og Nina vs Stig og Heidi 1-6, 4-6
17:00 Div 7: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Kajsa Bengtsson Andreassen vs Noah Stensrød 0-6, 1-6
Singles: Marielle Svartangen Wallin vs Djordje Stojiljkovic 0-6, 1-6
Doubles:  Kajsa og Marielle vs Noah og Djordje 0-6, 3-6
Søndag 2. februar 13:30 Div 7: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Kajsa Bengtsson Andreassen vs Marianne Zaitzow 6-4, 3-6, 2-10
Singles: Marielle Svartangen Wallin vs Carmen Adela Solum 1-6, 7-5, 5-10
Doubles:  Kajsa og Marielle vs Marianne og Carmen 1-6, 6-4, 10-5
Div 1: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Rebeka Kalnozola vs Bjørn Bakko
Singles: Krzysztof Wasniewski vs Eyvind Svendsen
Doubles:  Rebeka og Krzysztof vs Bjørn og Eyvind UTSATT PÅ UBESTEMT TID
Div 7: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Marianne Zaitzow vs Tove Bøe UTSATT PÅ UBESTEMT TID
Singles: Carmen Adela Solum vs Elisabeth Roligheten
Doubles:  Marianne og Carmen vs Tove og Elisabeth
Fredag 7. februar 18:30 Div 1: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Kjell Morten Andersen vs Høye Løvland 6-4, 2-6, 6-10
Singles: Geir Kristian Aabøe vs Martin Wijnia 5-7, 2-6
Doubles:  Kjell Morten og Geir vs Høye og Martin 3-6, 2-6
18:30 Div 4: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Kurt Magnar Nilsen vs Birger Hokholt 6-1, 6-2
Singles: Inger Skalleberg vs Anita Fossberg 3-6, 3-6
Doubles:  Kurt og Inger vs Birger og Anita 6-0, 6-4
Lørdag 8. og søndag 9. februar: Senior B/C Dagsturnering
Fredag 14. februar 18:30 Div 4: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Jørn Inge Grimholt vs Sverre Piene 6-4, 6-2
Singles: Tommy Grimholt vs Jørgen Hoel 2-6, 7-6, 10-2
Doubles:  Jørn Inge og Tommy vs Sverre og Jørgen 6-1, 6-2
Lørdag 15. februar 10:00 Div 2: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Petter Kristiansen vs Daniel Humlebrek 4-6, 6-0, 10-6
Singles: Arne Olav Børseth vs Eirik Bakko 6-1, 6-1
Doubles:  Petter og Arne Olav vs Daniel og Eirik 6-1, 6-0
13:30 Div 7: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Jesper Ellefsen vs Alice Solberg 5-7, 2-6
Singles: Erlend Walderhaug vs Bjørn Fuglår 7-6, 6-7, 10-12
Doubles:  Jesper og Erlend vs Alice og Bjørn 6-4, 1-6, 10-6
Søndag 16. februar 10:00 Div 7: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Marianne Zaitzow vs Alice Solberg 2-6, 1-6
Singles: Carmen Adela Solum vs Bjørn Fuglår 7-5, 6-1
Doubles:  Marianne og Carmen vs Alice og Bjørn 4-6, 7-6, 6-10
13:30 Div 6: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Jan-Thore Foss-Strand vs Trond Erik Hansen UTSATT PÅ UBESTEMT TID
Singles: Kjersti Foss-Strand vs Wiggo Møller
Doubles:  Jan-Thore og Kjersti vs Trond Erik og Wiggo
17:00 Div 5: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Henrik Rosenquist vs Tonje Bjørndahl 6-3, 6-2
Singles: Øyvind Thoresen vs Kjerstin Aune 5-7, 4-6
Doubles:  Henrik og Øyvind vs Tonje og Kjerstin 6-2, 6-2
(Terje Walderhaug spilte som reserve for Øyvind Thoresen)
17:00 Div 6: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Dan-Henrik Sandmæl vs Casper Johansen (Casper og Vegard
Singles: Joakim Gjeterud vs Vegard Bull-Hansen møtte ikke opp.
Doubles:  Dan-Henrik og Joakim vs Casper og Vegard Dan-Henrik og Joakim vinner
på walkover).
Fredag 21. februar 18:30 Div 3: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Vidar Andreassen vs Kamil Kowalski UTSATT PÅ UBESTEMT TID
Singles: Kees Rodenburg vs Dag Frithjof Nilsen
Doubles:  Vidar og Kees vs Kamil og Dag
Lørdag 22. februar 10:00 Div 2: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Jane Larsen vs Marko Vladetic 0-6, 0-6
Singles: Petter Wendelborg vs Julian Vladetic 7-5, 6-4
Doubles:  Jane og Petter vs Marko og Julian 6-1, 2-6, 6-10
17:00 Div 1: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Høye Løvland vs Rebeka Kalnozola UTSATT PÅ UBESTEMT TID
Singles: Martin Wijnia vs Krzysztof Wasniewski
Doubles:  Høye og Martin vs Rebeka og Krzysztof
17:00 Div 3: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Odd Jøran Olsen vs Daniel Sundvold 6-4, 5-7, 8-10
Singles: Per Egil Sørensen vs Oscar Midtskau 6-2, 7-5
Doubles:  Odd Jøran og Per Egil vs Daniel og Oscar 7-6, 6-2
Søndag 23. februar 10:00 Div 6: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Safet Cehajic vs Kåre Dahl-Hansen 1-6, 6-7
Singles: Per-Olav Myhrvoll vs Arnfinn Brevik 6-0, 6-1
Doubles:  Safet og Per-Olav vs Kåre og Arnfinn 7-5, 3-6, 10-3
17:00 Div 4: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Kurt Magnar Nilsen vs Terje Jacobsen 6-1, 7-5
Singles: Inger Skalleberg vs Inge Ringheim 4-6, 0-6
Doubles:  Kurt og Inger vs Terje og Inge 6-2, 2-6, 10-6
Fredag 28. februar 18:30 Div 4: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Andreas Wahlin vs Jørn Inge Grimholt 6-2, 6-3
Singles: Morten Rakke vs Tommy Grimholt 6-3, 6-1
Doubles:  Andreas og Morten vs Jørn Inge og Tommy 3-6, 3-6
18:30 Div 5: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Lise Viker Svendsen vs Iben Rakke 5-7, 6-1, 4-10
Singles: Emma Pasnin vs Mathilde Wahlin 0-6, 4-6
Doubles:  Lise og Emma vs Iben og Mathilde 5-7, 4-6
Lørdag 29. februar 10:00 Div 2: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Petter Kristiansen vs Helge Hansen 6-1, 3-6, 9-11
Singles: Arne Olav Børseth vs Marek Adamczyk 6-2, 6-2
Doubles:  Petter og Arne Olav vs Helge og Marek 6-4, 6-1
Søndag 1. mars 17:00 Div 3: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Kamil Kowalski vs Daniel Sundvold 4-6, 0-6
Singles: Dag Frithjof Nilsen vs Oscar Midtskau 7-5, 6-3
Doubles:  Kamil og Dag vs Daniel og Oscar 3-6, 2-6
Fredag 6. mars 18:30 Div 1: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Srdjan Stojiljkovic vs Kjell Morten Andersen 6-2, 6-2
Singles: Atle Solberg vs Geir Kristian Aabøe 3-6, 4-6
Doubles:  Srdjan og Atle vs Kjell Morten og Geir 1-6, 6-4, 8-10
18:30 Div 4: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Birger Hokholt vs Terje Jacobsen 6-2, 6-3
Singles: Anita Fossberg vs Inge Ringheim 6-3, 2-6, 10-4
Doubles:  Birger og Anita vs Terje og Inge 6-1, 6-2
(Helge Eliassen spilte som reserve for Birger Hokholt)
Lørdag 7. mars 13:30 Div 7: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Alice Solberg vs Kajsa Bengtsson Andreassen 6-2, 6-1
Singles: Bjørn Fuglår vs Marielle Svartangen Wallin 3-6, 7-5, 8-10
Doubles:  Alice og Bjørn vs Kajsa og Marielle 1-6, 5-7
17:00 Div 6: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Casper Johansen vs Safet Cehajic UTSATT PÅ UBESTEMT TID
Singles: Vegard Bull-Hansen vs Per-Olav Myhrvoll
Doubles:  Casper og Vegard vs Safet og Per-Olav
Søndag 8. mars Annet arrangement på formiddagen
13:30 Div 7: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Alice Solberg vs Noah Stensrød 4-6, 7-5, 8-10
Singles: Bjørn Fuglår vs Djordje Stojiljkovic 2-6, 1-6
Doubles:  Alice og Bjørn vs Noah og Djordje 4-6, 5-7
13:30 Div 2: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Jane Larsen vs Daniel Humlebrek UTSATT PÅ UBESTEMT TID
Singles: Petter Wendelborg vs Eirik Bakko
Doubles:  Jane og Petter vs Daniel og Eirik
17:00 Div 5: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Stig Sundvold vs Henrik Rosenquist 6-3, 6-4
Singles: Heidi Sundvold vs Øyvind Thoresen 1-6, 0-6
Doubles:  Stig og Heidi vs Henrik og Øyvind 7-5, 6-4
Trond Erik Hansen spilte som reserve for Øyvind Thoresen
17:00 Div 1: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Bjørn Bakko vs Peter Eggli 6-7, 1-6
Singles: Eyvind Svendsen vs Gary Denyou 6-3, 6-4
Doubles:  Bjørn og Eyvind vs Peter og Gary 6-2, 3-6, 10-4
Fredag 13. mars 18:30 Div 7: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Noah Stensrød vs Marianne Zaitzow CORONA-UTSATT
Singles: Djordje Stojiljkovic vs Carmen Adela Solum Spillerne bes avtale ny tid
Doubles:  Noah og Djordje vs Marianne og Carmen
18:30 Div 6: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Trond Erik Hansen vs Dan-Henrik Sandmæl CORONA-UTSATT
Singles: Wiggo Møller vs Joakim Gjeterud Spillerne bes avtale ny tid
Doubles:  Trond Erik og Wiggo vs Dan-Henrik og Joakim
Lørdag 14. mars 10:00 LEDIG
10:00 LEDIG
13:30 LEDIG
13:30 Div 2: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Marko Vladetic vs Helge Hansen CORONA-UTSATT
Singles: Julian Vladetic vs Marek Adamczyk Spillerne bes avtale ny tid
Doubles:  Marko og Julian vs Helge og Marek
17:00 LEDIG
17:00 LEDIG
Søndag 15. mars 10:00 LEDIG
10:00 Div 5: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Iben Rakke vs Tonje Bjørndahl CORONA-UTSATT
Singles: Mathilde Wahlin vs Kjerstin Aune Spillerne bes avtale ny tid
Doubles:  Iben og Mathilde vs Tonje og Kjerstin
13:30 Div 4: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Kurt Magnar Nilsen vs Jørn Inge Grimholt CORONA-UTSATT
Singles: Inger Skalleberg vs Tommy Grimholt Spillerne bes avtale ny tid
Doubles:  Kurt og Inger vs Jørn Inge og Tommy
13:30 LEDIG
17:00 LEDIG
17:00 Div 5: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Lise Viker Svendsen vs Lars Dageid CORONA-UTSATT
Singles: Emma Pasnin vs Nina Valmyr Dageid Spillerne bes avtale ny tid
Doubles:  Lise og Emma vs Lars og Nina
Fredag 20. mars 18:30 Div 3: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Ivar Naglic vs Odd Jøran Olsen CORONA-UTSATT
Singles: Bent Solum vs Per Egil Sørensen Spillerne bes avtale ny tid
Doubles:  Ivar og Bent vs Odd Jøran og Per Egil
18:30 LEDIG
Lørdag 21. mars 10:00 Div 2: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Kjell Skau vs Petter Kristiansen CORONA-UTSATT
Singles: Bjørn Rummelhof vs Arne Olav Børseth Spillerne bes avtale ny tid
Doubles:  Kjell og Bjørn vs Petter og Arne Olav
10:00 LEDIG
13:30 LEDIG
13:30 LEDIG
17:00 Div 7: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Jesper Ellefsen vs Tove Bøe CORONA-UTSATT
Singles: Erlend Walderhaug vs Elisabeth Roligheten Spillerne bes avtale ny tid
Doubles:  Jesper og Erlend vs Tove og Elisabeth
17:00 Div 6: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Jan-Thore Foss-Strand vs Casper Johansen CORONA-UTSATT
Singles: Kjersti Foss-Strand vs Vegard Bull-Hansen Spillerne bes avtale ny tid
Doubles:  Jan-Thore og Kjersti vs Casper og Vegard
Søndag 22. mars 10:00 LEDIG
10:00 LEDIG
13:30 Div 3: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Vidar Andreassen vs Odd Jøran Olsen CORONA-UTSATT
Singles: Kees Rodenburg vs Per Egil Sørensen Spillerne bes avtale ny tid
Doubles:  Vidar og Kees vs Odd Jøran og Per Egil
13:30 Div 3: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Line Sollid vs Daniel Sundvold CORONA-UTSATT
Singles: Bjørn Lynne vs Oscar Midtskau Spillerne bes avtale ny tid
Doubles:  Line og Bjørn vs Daniel og Oscar
17:00 LEDIG
17:00 LEDIG
Fredag 27. mars 18:30 Div 4: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Sverre Piene vs Andreas Wahlin
Singles: Jørgen Hoel vs Morten Rakke
Doubles:  Sverre og Jørgen vs Andreas og Morten
18:30 Div 5: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Henrik Rosenquist vs Iben Rakke
Singles: Øyvind Thoresen vs Mathilde Wahlin
Doubles:  Henrik og Øyvind vs Iben og Mathilde
Lørdag 28. mars Barne-arrangement i tennishallen kl. 10-15
17:00 Div 1: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Bjørn Bakko vs Kjell Morten Andersen
Singles: Eyvind Svendsen vs Geir Kristian Aabøe
Doubles:  Bjørn og Eyvind vs Kjell Morten og Geir
17:00 LEDIG
Søndag 29. mars 10:00 LEDIG
10:00 LEDIG
13:30 LEDIG
13:30 LEDIG
17:00 Div 1: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Rebeka Kalnozola vs Srdjan Stojiljkovic
Singles: Krzysztof Wasniewski vs Atle Solberg
Doubles:  Rebeka og Krzysztof vs Srdjan og Atle
17:00 Div 6: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Trond Erik Hansen vs Safet Cehajic
Singles: Wiggo Møller vs Per-Olav Myhrvoll
Doubles:  Trond Erik og Wiggo vs Safet og Per-Olav
Fredag 3. april 18:30 Div 3: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Kamil Kowalski vs Ivar Naglic
Singles: Dag Frithjof Nilsen vs Bent Solum
Doubles:  Kamil og Dag vs Ivar og Bent
18:30 LEDIG
Lørdag 4. april 10:00 Div 2: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Kjell Skau vs Helge Hansen UTSATT PÅ UBESTEMT TID
Singles: Bjørn Rummelhof vs Marek Adamczyk
Doubles:  Kjell og Bjørn vs Helge og Marek
10:00 LEDIG
10:00 LEDIG
13:30 LEDIG
13:30 LEDIG
17:00 Div 2: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Daniel Humlebrek vs Marko Vladetic
Singles: Eirik Bakko vs Julian Vladetic
Doubles:  Daniel og Eirik vs Marko og Julian
17:00 Div 6: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Casper Johansen vs Kåre Dahl-Hansen
Singles: Vegard Bull-Hansen vs Arnfinn Brevik
Doubles:  Casper og Vegard vs Kåre og Arnfinn
Søndag 5. april 10:00 LEDIG
10:00 LEDIG
13:30 LEDIG
13:30 LEDIG
17:00 Div 5: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Lars Dageid vs Henrik Rosenquist
Singles: Nina Valmyr Dageid vs Øyvind Thoresen
Doubles:  Lars og Nina vs Henrik og Øyvind
17:00 Div 3: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Vidar Andreassen vs Daniel Sundvold
Singles: Kees Rodenburg vs Oscar Midtskau
Doubles:  Vidar og Kees vs Daniel og Oscar
Fredag 10. april 18:30 LEDIG
18:30 LEDIG
Lørdag 11. april 10:00 LEDIG
10:00 LEDIG
13:30 LEDIG
13:30 LEDIG
17:00 LEDIG
17:00 LEDIG
Søndag 12. april 10:00 LEDIG
10:00 LEDIG
13:30 LEDIG
13:30 LEDIG
17:00 LEDIG
17:00 LEDIG
Helgen 17-19. april har vi "Sosial Fast4" turnering i tennishallen
Fredag 24. april 18:30 Div 5: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Lise Viker Svendsen vs Tonje Bjørndahl
Singles: Emma Pasnin vs Kjerstin Aune
Doubles:  Lise og Emma vs Tonje og Kjerstin
18:30 LEDIG
Lørdag 25. april 10:00 Div 1: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Høye Løvland vs Peter Eggli
Singles: Martin Wijnia vs Gary Denyou
Doubles:  Høye og Martin vs Peter og Gary
10:00 Div 2: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Petter Kristiansen vs Jane Larsen
Singles: Arne Olav Børseth vs Petter Wendelborg
Doubles:  Petter og Arne Olav vs Jane og Petter
13:30 Div 7: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Alice Solberg vs Tove Bøe
Singles: Bjørn Fuglår vs Elisabeth Roligheten
Doubles:  Alice og Bjørn vs Tove og Elisabeth
13:30 Div 6: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Dan-Henrik Sandmæl vs Jan-Thore Foss-Strand
Singles: Joakim Gjeterud vs Kjersti Foss-Strand
Doubles:  Dan-Henrik og Joakim vs Jan-Thore og Kjersti
17:00 Div 4: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Sverre Piene vs Terje Jacobsen
Singles: Jørgen Hoel vs Inge Ringheim
Doubles:  Sverre og Jørgen vs Terje og Inge
17:00 LEDIG
Søndag 26. april 10:00 Div 3: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Line Sollid vs Ivar Naglic
Singles: Bjørn Lynne vs Bent Solum
Doubles:  Line og Bjørn vs Ivar og Bent
10:00 LEDIG
13:30 Div 7: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Jesper Ellefsen vs Kajsa Bengtsson Andreassen
Singles: Erlend Walderhaug vs Marielle Svartangen Wallin
Doubles:  Jesper og Erlend vs Kajsa og Marielle
13:30 Div 1: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Bjørn Bakko vs Srdjan Stojiljkovic
Singles: Eyvind Svendsen vs Atle Solberg
Doubles:  Bjørn og Eyvind vs Srdjan og Atle
17:00 Div 5: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Iben Rakke vs Lars Dageid
Singles: Mathilde Wahlin vs Nina Valmyr Dageid
Doubles:  Iben og Mathilde vs Lars og Nina
17:00 Div 4: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Andreas Wahlin vs Kurt Magnar Nilsen
Singles: Morten Rakke vs Inger Skalleberg
Doubles:  Andreas og Morten vs Kurt og Inger
Fredag 1. mai 18:30 Div 1: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Srdjan Stojiljkovic vs Peter Eggli
Singles: Atle Solberg vs Gary Denyou
Doubles:  Srdjan og Atle vs Peter og Gary
18:30 LEDIG
Lørdag 2. mai Nybegynnerkurs i tennishallen kl. 10-12
13:30 LEDIG
13:30 Div 4: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Jørn Inge Grimholt vs Birger Hokholt
Singles: Tommy Grimholt vs Anita Fossberg
Doubles:  Jørn Inge og Tommy vs Birger og Anita
17:00 Div 3: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Odd Jøran Olsen vs Line Sollid
Singles: Per Egil Sørensen vs Bjørn Lynne
Doubles:  Odd Jøran og Per Egil vs Line og Bjørn
17:00 LEDIG
Søndag 3. mai Nybegynnerkurs i tennishallen kl. 10-12
13:30 Div 6: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Dan-Henrik Sandmæl vs Kåre Dahl-Hansen
Singles: Joakim Gjeterud vs Arnfinn Brevik
Doubles:  Dan-Henrik og Joakim vs Kåre og Arnfinn
13:30 LEDIG
17:00 LEDIG
17:00 LEDIG
Fredag 8. mai 18:30 Div 4: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Sverre Piene vs Kurt Magnar Nilsen
Singles: Jørgen Hoel vs Inger Skalleberg
Doubles:  Sverre og Jørgen vs Kurt og Inger
18:30 Div 6: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Safet Cehajic vs Jan-Thore Foss-Strand
Singles: Per-Olav Myhrvoll vs Kjersti Foss-Strand
Doubles:  Safet og Per-Olav vs Jan-Thore og Kjersti
Lørdag 9. mai 10:00 Div 1: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Kjell Morten Andersen vs Rebeka Kalnozola
Singles: Geir Kristian Aabøe vs Krzysztof Wasniewski
Doubles:  Kjell Morten og Geir vs Rebeka og Krzysztof
10:00 Div 4: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Birger Hokholt vs Andreas Wahlin
Singles: Anita Fossberg vs Morten Rakke
Doubles:  Birger og Anita vs Andreas og Morten
13:30 Div 5: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Iben Rakke vs Stig Sundvold
Singles: Mathilde Wahlin vs Heidi Sundvold
Doubles:  Iben og Mathilde vs Stig og Heidi
13:30 Div 2: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Jane Larsen vs Helge Hansen
Singles: Petter Wendelborg vs Marek Adamczyk
Doubles:  Jane og Petter vs Helge og Marek
17:00 LEDIG
17:00 LEDIG
Søndag 10. mai 10:00 LEDIG
10:00 LEDIG
13:30 Div 1: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Høye Løvland vs Bjørn Bakko
Singles: Martin Wijnia vs Eyvind Svendsen
Doubles:  Høye og Martin vs Bjørn og Eyvind
13:30 Div 3: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Kamil Kowalski vs Line Sollid
Singles: Dag Frithjof Nilsen vs Bjørn Lynne
Doubles:  Kamil og Dag vs Line og Bjørn
17:00 Div 7: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Noah Stensrød vs Jesper Ellefsen
Singles: Djordje Stojiljkovic vs Erlend Walderhaug
Doubles:  Noah og Djordje vs Jesper og Erlend
17:00 Div 2: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Marko Vladetic vs Petter Kristiansen
Singles: Julian Vladetic vs Arne Olav Børseth
Doubles:  Marko og Julian vs Petter og Arne Olav
Fredag 15. mai 18:30 Div 5: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Henrik Rosenquist vs Lise Viker Svendsen
Singles: Øyvind Thoresen vs Emma Pasnin
Doubles:  Henrik og Øyvind vs Lise og Emma
18:30 Div 7: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Noah Stensrød vs Tove Bøe
Singles: Djordje Stojiljkovic vs Elisabeth Roligheten
Doubles:  Noah og Djordje vs Tove og Elisabeth
Lørdag 16. mai 10:00 Div 2: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Daniel Humlebrek vs Kjell Skau
Singles: Eirik Bakko vs Bjørn Rummelhof
Doubles:  Daniel og Eirik vs Kjell og Bjørn
10:00 Div 4: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Andreas Wahlin vs Terje Jacobsen
Singles: Morten Rakke vs Inge Ringheim
Doubles:  Andreas og Morten vs Terje og Inge
13:30 Div 1: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Srdjan Stojiljkovic vs Høye Løvland
Singles: Atle Solberg vs Martin Wijnia
Doubles:  Srdjan og Atle vs Høye og Martin
13:30 Div 3: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Ivar Naglic vs Vidar Andreassen
Singles: Bent Solum vs Kees Rodenburg
Doubles:  Ivar og Bent vs Vidar og Kees
17:00 LEDIG
17:00 LEDIG
Fredag 22. mai 18:30 LEDIG
18:30 Div 6: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Trond Erik Hansen vs Kåre Dahl-Hansen
Singles: Wiggo Møller vs Arnfinn Brevik
Doubles:  Trond Erik og Wiggo vs Kåre og Arnfinn
Lørdag 23. mai 10:00 Div 5: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Stig Sundvold vs Tonje Bjørndahl
Singles: Heidi Sundvold vs Kjerstin Aune
Doubles:  Stig og Heidi vs Tonje og Kjerstin
10:00 LEDIG
13:30 LEDIG
13:30 LEDIG
17:00 LEDIG
17:00 LEDIG
Søndag 24. mai 10:00 LEDIG
10:00 LEDIG
13:30 LEDIG
13:30 LEDIG