Resultater Vinter/Vår 2020, Div. 1
(6 lag i divisjonen) Lag 1 - Kjell Morten og Geir Lag 2 - Rebeka og Krzysztof Lag 3 - Srdjan og Atle Lag 4 - Høye og Martin Lag 5 - Bjørn og Eyvind Lag 6 - Peter og Gary
Match Spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match Spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt
Resultat:
Div 1: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Rebeka Kalnozola vs Bjørn Bakko 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Krzysztof Wasniewski vs Eyvind Svendsen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Rebeka og Krzysztof vs Bjørn og Eyvind 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 1: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Srdjan Stojiljkovic vs Høye Løvland 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Atle Solberg vs Martin Wijnia 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Srdjan og Atle vs Høye og Martin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 1: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Kjell Morten Andersen vs Peter Eggli 7-6, 7-6 1 1 2 0 14 12 1 0 0 2 12 14
Singles: Geir Kristian Aabøe vs Gary Denyou 6-3, 6-3 1 1 2 0 12 6 1 0 0 2 6 12
Doubles:  Kjell Morten og Geir vs Peter og Gary 6.3, 4--6, 8-10 1 0 1 2 18 19 1 1 2 1 19 18
Resultat:
Div 1: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Srdjan Stojiljkovic vs Kjell Morten Andersen 6-2, 6-2 1 0 0 2 4 12 1 1 2 0 12 4
Singles: Atle Solberg vs Geir Kristian Aabøe 3-6, 4-6 1 1 2 0 12 7 1 0 0 2 7 12
Doubles:  Srdjan og Atle vs Kjell Morten og Geir 1-6, 6-4, 8-10 1 1 2 1 20 15 1 0 1 2 15 20
Resultat:
Div 1: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Høye Løvland vs Bjørn Bakko 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Martin Wijnia vs Eyvind Svendsen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Høye og Martin vs Bjørn og Eyvind 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 1: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Rebeka Kalnozola vs Peter Eggli 6-1, 6-0 1 1 2 0 12 1 1 0 0 2 1 12
Singles: Krzysztof Wasniewski vs Gary Denyou 6-2, 6-4 1 1 2 0 12 6 1 0 0 2 6 12
Doubles:  Rebeka og Krzysztof vs Peter og Gary 6-2, 7-6 1 1 2 0 13 8 1 0 0 2 8 13
(Benoit Pasnin spilte som reserve for Peter Eggli)
Resultat:
Div 1: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Høye Løvland vs Rebeka Kalnozola 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Martin Wijnia vs Krzysztof Wasniewski 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Høye og Martin vs Rebeka og Krzysztof 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 1: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Bjørn Bakko vs Kjell Morten Andersen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Eyvind Svendsen vs Geir Kristian Aabøe 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Bjørn og Eyvind vs Kjell Morten og Geir 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 1: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Srdjan Stojiljkovic vs Peter Eggli 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Atle Solberg vs Gary Denyou 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Srdjan og Atle vs Peter og Gary 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 1: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Bjørn Bakko vs Srdjan Stojiljkovic 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Eyvind Svendsen vs Atle Solberg 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Bjørn og Eyvind vs Srdjan og Atle 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 1: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Kjell Morten Andersen vs Rebeka Kalnozola 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Geir Kristian Aabøe vs Krzysztof Wasniewski 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Kjell Morten og Geir vs Rebeka og Krzysztof 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 1: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Høye Løvland vs Peter Eggli 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Martin Wijnia vs Gary Denyou 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Høye og Martin vs Peter og Gary 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 1: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Kjell Morten Andersen vs Høye Løvland 6-4, 2-6, 6-10 1 0 1 2 14 20 1 1 2 1 20 14
Singles: Geir Kristian Aabøe vs Martin Wijnia 5-7, 2-6 1 0 0 2 7 13 1 1 2 0 13 7
Doubles:  Kjell Morten og Geir vs Høye og Martin 3-6, 2-6 1 0 0 2 5 12 1 1 2 0 12 5
Resultat:
Div 1: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Rebeka Kalnozola vs Srdjan Stojiljkovic 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Krzysztof Wasniewski vs Atle Solberg 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Rebeka og Krzysztof vs Srdjan og Atle 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 1: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Bjørn Bakko vs Peter Eggli 6-7, 1-6 1 0 0 2 7 13 1 1 2 0 13 7
Singles: Eyvind Svendsen vs Gary Denyou 6-3, 6-4 1 1 2 0 12 7 1 0 0 2 7 12
Doubles:  Bjørn og Eyvind vs Peter og Gary 6-2, 3-6, 10-4 1 1 2 1 19 12 1 0 1 2 12 19
9 4 10 11 106 116 3 3 6 0 37 15 3 1 3 4 34 36 3 3 6 1 45 26 3 2 4 3 38 32 9 2 5 15 84 119
Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt