Resultater Vinter/Vår 2020, Div. 2
(6 lag i divisjonen) Lag 1 - Kjell og Bjørn Lag 2 - Jane og Petter Lag 3 - Marko og Julian Lag 4 - Petter og Arne Olav Lag 5 - Daniel og Eirik Lag 6 - Helge og Marek
Match Spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match Spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt
Resultat:
Div 2: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Jane Larsen vs Daniel Humlebrek 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Petter Wendelborg vs Eirik Bakko 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Jane og Petter vs Daniel og Eirik 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 2: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Marko Vladetic vs Petter Kristiansen UTGÅR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Julian Vladetic vs Arne Olav Børseth UTGÅR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Marko og Julian vs Petter og Arne Olav UTGÅR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 2: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Kjell Skau vs Helge Hansen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Bjørn Rummelhof vs Marek Adamczyk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Kjell og Bjørn vs Helge og Marek 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 2: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Marko Vladetic vs Kjell Skau 6-2, 6-1 1 0 0 2 3 12 1 1 2 0 12 3
Singles: Julian Vladetic vs Bjørn Rummelhof 0-6, 1-6 1 1 2 0 12 1 1 0 0 2 1 12
Doubles:  Marko og Julian vs Kjell og Bjørn 6-4, 3-6, 11-9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
(Brian Isaksen spilte som reserve for Bjørn Rummelhof)
Resultat:
Div 2: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Petter Kristiansen vs Daniel Humlebrek 4-6, 6-0, 10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Arne Olav Børseth vs Eirik Bakko 6-1, 6-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Petter og Arne Olav vs Daniel og Eirik 6-1, 6-0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 2: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Jane Larsen vs Helge Hansen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Petter Wendelborg vs Marek Adamczyk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Jane og Petter vs Helge og Marek 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 2: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Petter Kristiansen vs Jane Larsen UTGÅR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Arne Olav Børseth vs Petter Wendelborg UTGÅR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Petter og Arne Olav vs Jane og Petter UTGÅR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 2: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Daniel Humlebrek vs Kjell Skau 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Eirik Bakko vs Bjørn Rummelhof 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Daniel og Eirik vs Kjell og Bjørn 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 2: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Marko Vladetic vs Helge Hansen 6-0, 6-2 1 1 2 0 12 2 1 0 0 2 2 12
Singles: Julian Vladetic vs Marek Adamczyk 6-1, 6-1 1 1 2 0 12 2 1 0 0 2 2 12
Doubles:  Marko og Julian vs Helge og Marek 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 2: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Daniel Humlebrek vs Marko Vladetic 1-6, 0-6 1 1 2 0 12 1 1 0 0 2 1 12
Singles: Eirik Bakko vs Julian Vladetic 6-2, 3-6, 12-14 1 1 2 1 22 21 1 0 1 2 21 22
Doubles:  Daniel og Eirik vs Marko og Julian 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 2: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Kjell Skau vs Jane Larsen 6-2, 6-3 1 1 2 0 12 5 1 0 0 2 5 12
Singles: Bjørn Rummelhof vs Petter Wendelborg 6-2, 6-4 1 1 2 0 12 6 1 0 0 2 4 12
Doubles:  Kjell og Bjørn vs Jane og Petter 3-6, 6-1, 10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
(Brian Isaksen spilte som reserve for Bjørn Rummelhof)
Resultat:
Div 2: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Petter Kristiansen vs Helge Hansen 6-1, 3-6, 9-11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Arne Olav Børseth vs Marek Adamczyk 6-2, 6-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Petter og Arne Olav vs Helge og Marek 6-4, 6-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 2: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Kjell Skau vs Petter Kristiansen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Bjørn Rummelhof vs Arne Olav Børseth 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Kjell og Bjørn vs Petter og Arne Olav 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 2: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Jane Larsen vs Marko Vladetic 0-6, 0-6 1 0 0 2 0 12 1 1 2 0 12 0
Singles: Petter Wendelborg vs Julian Vladetic 7-5, 6-4 1 1 2 0 13 9 1 0 0 2 9 13
Doubles:  Jane og Petter vs Marko og Julian 6-1, 2-6, 6-10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 2: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Daniel Humlebrek vs Helge Hansen 4-6, 6-3, 10-5 1 1 2 1 20 14 1 0 1 2 14 20
Singles: Eirik Bakko vs Marek Adamczyk 6-1, 2-6, 6-10 1 0 1 2 14 17 1 1 2 1 17 14
Doubles:  Daniel og Eirik vs Helge og Marek 6-3, 2-6, 6-10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 3 6 2 39 24 4 1 2 6 22 45 8 6 12 5 92 54 0 0 0 0 0 0 4 1 4 7 56 65 4 1 3 7 35 58
Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt