Resultater Vinter/Vår 2020, Div. 3
(6 lag i divisjonen) Lag 1 - Ivar og Bent Lag 2 - Odd Jøran og Per Egil Lag 3 - Line og Bjørn Lag 4 - Vidar og Kees Lag 5 - Kamil og Dag Lag 6 - Daniel og Oscar
Match Spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match Spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt
Resultat:
Div 3: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Odd Jøran Olsen vs Kamil Kowalski 6-7, 6-2, 13-11 1 1 2 1 25 20 1 0 1 2 20 15
Singles: Per Egil Sørensen vs Dag Frithjof Nilsen 6-0, 6-2 1 1 2 0 12 2 1 0 0 2 2 12
Doubles:  Odd Jøran og Per Egil vs Kamil og Dag 3-6, 3-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 3: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Line Sollid vs Vidar Andreassen 1-6, 4-6 1 0 0 2 5 12 1 1 2 0 12 5
Singles: Bjørn Lynne vs Kees Rodenburg 6-2, 6-2 1 1 2 0 12 4 1 0 0 2 4 12
Doubles:  Line og Bjørn vs Vidar og Kees 4-6, 7-5, 7-10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 3: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Ivar Naglic vs Daniel Sundvold 6-1, 1-6, 3-10 1 0 1 2 10 17 1 1 2 1 17 10
Singles: Bent Solum vs Oscar Midtskau 0-6, 1-6 1 0 0 2 1 12 1 1 2 0 12 1
Doubles:  Ivar og Bent vs Daniel og Oscar 6-7, 3-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 3: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Line Sollid vs Ivar Naglic 0-6, 7-5, 10-3 1 0 1 2 14 21 1 1 2 1 21 14
Singles: Bjørn Lynne vs Bent Solum 6-4, 6-4 1 0 0 2 8 12 1 1 2 0 12 8
Doubles:  Line og Bjørn vs Ivar og Bent 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
(Mathilde Wahlin spilte som reserve for Line Sollid)
Resultat:
Div 3: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Vidar Andreassen vs Kamil Kowalski 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Kees Rodenburg vs Dag Frithjof Nilsen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Vidar og Kees vs Kamil og Dag 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 3: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Odd Jøran Olsen vs Daniel Sundvold 6-4, 5-7, 8-10 1 0 1 2 21 19 1 1 2 1 21 19
Singles: Per Egil Sørensen vs Oscar Midtskau 6-2, 7-5 1 1 2 0 13 7 1 0 0 2 7 13
Doubles:  Odd Jøran og Per Egil vs Daniel og Oscar 7-6, 6-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 3: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Vidar Andreassen vs Odd Jøran Olsen 2-6, 5-7 1 1 2 0 13 7 1 0 0 2 7 13
Singles: Kees Rodenburg vs Per Egil Sørensen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Vidar og Kees vs Odd Jøran og Per Egil 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 3: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Kamil Kowalski vs Ivar Naglic 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Dag Frithjof Nilsen vs Bent Solum 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Kamil og Dag vs Ivar og Bent 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 3: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Line Sollid vs Daniel Sundvold 6-3, 3-6, 10-8 1 1 2 1 19 17 1 0 1 2 17 19
Singles: Bjørn Lynne vs Oscar Midtskau 7-6, 6-4 1 1 2 0 13 10 1 0 0 2 10 13
Doubles:  Line og Bjørn vs Daniel og Oscar 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
(Mathilde Wahlin spilte som reserve for Line Sollid)
Resultat:
Div 3: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Kamil Kowalski vs Line Sollid 3-6, 6-4, 5-10 1 1 2 1 20 14 1 0 1 2 14 20
Singles: Dag Frithjof Nilsen vs Bjørn Lynne 0-6, 5-7 1 1 2 0 13 5 1 0 0 2 5 13
Doubles:  Kamil og Dag vs Line og Bjørn 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
(Jørn Inge Grimholt spilte som reserve for Line Sollid)
Resultat:
Div 3: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Ivar Naglic vs Odd Jøran Olsen 1 0 0 2 4 12 1 1 2 0 12 4
Singles: Bent Solum vs Per Egil Sørensen 6-0, 6-3 1 1 2 0 12 3 1 0 0 2 3 12
Doubles:  Ivar og Bent vs Odd Jøran og Per Egil 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 3: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Vidar Andreassen vs Daniel Sundvold 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Kees Rodenburg vs Oscar Midtskau 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Vidar og Kees vs Daniel og Oscar 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 3: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Ivar Naglic vs Vidar Andreassen 7-6, 1-6, 5-10 1 0 1 2 13 22 1 1 2 1 22 13
Singles: Bent Solum vs Kees Rodenburg 6-2, 6-1 1 1 2 0 12 3 1 0 0 2 3 12
Doubles:  Ivar og Bent vs Vidar og Kees 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 3: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Odd Jøran Olsen vs Line Sollid 6-4, 6-0 1 1 2 0 12 4 1 0 0 2 4 12
Per Egil Sørensen vs Bjørn Lynne 0-6, 1-6 1 0 0 2 1 12 1 1 2 0 12 1
Odd Jøran og Per Egil vs Line og Bjørn 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
(Mathilde Wahlin spilte som reserve for Line Sollid) Resultat:
Div 3: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Kamil Kowalski vs Daniel Sundvold 4-6, 0-6 1 0 0 2 4 12 1 1 2 0 12 4
Singles: Dag Frithjof Nilsen vs Oscar Midtskau 7-5, 6-3 1 1 2 0 13 8 1 0 0 2 8 13
Doubles:  Kamil og Dag vs Daniel og Oscar 3-6, 2-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 2 7 12 74 102 9 6 13 7 112 87 10 8 16 7 131 97 5 2 4 7 48 55 6 1 4 10 58 80 8 4 9 10 104 92
Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt