Resultater Vinter/Vår 2020, Div. 4
(6 lag i divisjonen) Lag 1 - Kurt og Inger Lag 2 - Birger og Anita Lag 3 - Andreas og Morten Lag 4 - Jørn Inge og Tommy Lag 5 - Sverre og Jørgen Lag 6 - Terje og Inge
Match Spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match Spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt
Resultat:
Div 4: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Birger Hokholt vs Sverre Piene 3-6, 3-6 1 0 0 2 6 12 1 1 2 0 12 6
Singles: Anita Fossberg vs Jørgen Hoel 2-6, 1-6 1 0 0 2 3 12 1 1 2 0 12 3
Doubles:  Birger og Anita vs Sverre og Jørgen 2-6, 1-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 4: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Andreas Wahlin vs Jørn Inge Grimholt 6-2, 6-3 1 1 2 0 12 5 1 0 0 2 5 12
Singles: Morten Rakke vs Tommy Grimholt 6-3, 6-1 1 1 2 0 12 3 1 0 0 2 4 12
Doubles:  Andreas og Morten vs Jørn Inge og Tommy 3-6, 3-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 4: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Kurt Magnar Nilsen vs Terje Jacobsen 6-1, 7-5 1 1 2 0 13 6 1 0 0 2 6 13
Singles: Inger Skalleberg vs Inge Ringheim 4-6, 0-6 1 0 0 2 4 12 1 1 2 0 12 4
Doubles:  Kurt og Inger vs Terje og Inge 6-2, 2-6, 10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 4: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Andreas Wahlin vs Kurt Magnar Nilsen 1-6, 3-6 1 1 2 0 12 4 1 0 0 2 4 12
Singles: Morten Rakke vs Inger Skalleberg 6-2, 6-4 1 0 0 2 6 12 1 1 2 0 12 6
Doubles:  Andreas og Morten vs Kurt og Inger 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 4: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Jørn Inge Grimholt vs Sverre Piene 6-4, 6-2 1 1 2 0 12 6 1 0 0 2 6 12
Singles: Tommy Grimholt vs Jørgen Hoel 2-6, 7-6, 2-10 1 0 1 2 11 22 1 1 2 1 22 11
Doubles:  Jørn Inge og Tommy vs Sverre og Jørgen 6-1, 6-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 4: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Birger Hokholt vs Terje Jacobsen 6-2, 6-3 1 1 2 0 12 5 1 0 0 2 5 12
Singles: Anita Fossberg vs Inge Ringheim 6-3, 2-6, 10-4 1 1 2 1 18 13 1 0 1 2 13 19
Doubles:  Birger og Anita vs Terje og Inge 6-1, 6-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
(Helge Eliassen spilte som reserve for Birger Hokholt)
Resultat:
Div 4: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Jørn Inge Grimholt vs Birger Hokholt 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Tommy Grimholt vs Anita Fossberg 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Jørn Inge og Tommy vs Birger og Anita 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 4: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Sverre Piene vs Kurt Magnar Nilsen 2-6, 0-6 1 1 2 0 12 2 1 0 0 2 2 12
Singles: Jørgen Hoel vs Inger Skalleberg 6-3, 6-3 1 0 0 2 6 12 1 1 2 0 12 6
Doubles:  Sverre og Jørgen vs Kurt og Inger 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 4: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Andreas Wahlin vs Terje Jacobsen 2-6, 6-7 1 0 0 2 8 13 1 1 2 0 13 8
Singles: Morten Rakke vs Inge Ringheim 6-3, 3-6, 10-12 1 0 1 2 19 21 1 1 2 1 21 19
Doubles:  Andreas og Morten vs Terje og Inge 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
(Trond Rune Hegg spilte som reserve for Inge Ringheim)
Resultat:
Div 4: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Sverre Piene vs Andreas Wahlin 1-6, 0-6 1 1 2 1 12 1 1 0 0 2 1 12
Singles: Jørgen Hoel vs Morten Rakke 7-6, 3-6, 5-10 1 1 2 1 22 19 1 0 1 2 19 22
Doubles:  Sverre og Jørgen vs Andreas og Morten 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 4: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Kurt Magnar Nilsen vs Birger Hokholt 6-1, 6-2 1 1 2 0 12 3 1 0 0 2 3 12
Singles: Inger Skalleberg vs Anita Fossberg 3-6, 3-6 1 0 0 2 6 12 1 1 2 0 12 6
Doubles:  Kurt og Inger vs Birger og Anita 6-0, 6-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 4: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Jørn Inge Grimholt vs Terje Jacobsen 6-3, 7-6 1 1 2 0 13 9 1 0 0 2 9 13
Singles: Tommy Grimholt vs Inge Ringheim 4-6, 3-6 1 0 0 2 7 12 1 1 2 0 12 7
Doubles:  Jørn Inge og Tommy vs Terje og Inge 6-2, 6-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 4: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Kurt Magnar Nilsen vs Jørn Inge Grimholt 7-5, 6-2 1 1 2 0 13 7 1 0 0 2 7 13
Singles: Inger Skalleberg vs Tommy Grimholt 2-6, 2-6 1 0 0 2 4 12 1 1 2 0 12 4
Doubles:  Kurt og Inger vs Jørn Inge og Tommy 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 4: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Birger Hokholt vs Andreas Wahlin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Anita Fossberg vs Morten Rakke 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Birger og Anita vs Andreas og Morten 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 4: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Sverre Piene vs Terje Jacobsen 3-6, 2-6 1 0 0 2 5 12 1 1 2 0 12 5
Singles: Jørgen Hoel vs Inge Ringheim 5-7, 3-6 1 0 0 2 8 13 1 1 2 0 13 8
Doubles:  Sverre og Jørgen vs Terje og Inge 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 5 10 10 88 82 6 3 6 7 54 60 8 5 11 8 101 80 8 3 7 10 71 90 10 4 9 13 99 109 10 6 13 9 116 108
Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt