Resultater Vinter/Vår 2020, Div. 5
(6 lag i divisjonen) Lag 1 - Iben og Mathilde Lag 2 - Stig og Heidi Lag 3 - Lise og Emma Lag 4 - Lars og Nina Lag 5 - Henrik og Øyvind Lag 6 - Tonje og Kjerstin
Match Spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match Spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt
Resultat:
Div 5: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Stig Sundvold vs Henrik Rosenquist 6-3, 6-4 1 1 2 0 12 7 1 0 0 2 7 12
Singles: Heidi Sundvold vs Øyvind Thoresen 1-6, 0-6 1 0 0 2 1 12 1 1 2 0 12 1
Doubles:  Stig og Heidi vs Henrik og Øyvind 7-5, 6-4 1 1 2 0 13 9 1 0 0 2 9 13
Trond Erik Hansen spilte som reserve for Øyvind Thoresen
Resultat:
Div 5: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Lise Viker Svendsen vs Lars Dageid 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Emma Pasnin vs Nina Valmyr Dageid 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Lise og Emma vs Lars og Nina 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 5: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Iben Rakke vs Tonje Bjørndahl 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Mathilde Wahlin vs Kjerstin Aune 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Iben og Mathilde vs Tonje og Kjerstin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 5: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Lise Viker Svendsen vs Iben Rakke 5-7, 6-1, 4-10 1 1 2 1 18 15 1 0 1 2 15 18
Singles: Emma Pasnin vs Mathilde Wahlin 0-6, 4-6 1 1 2 0 12 4 1 0 0 2 4 12
Doubles:  Lise og Emma vs Iben og Mathilde 5-7, 4-6 1 1 2 0 13 9 1 0 0 2 9 13
Resultat:
Div 5: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Lars Dageid vs Henrik Rosenquist 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Nina Valmyr Dageid vs Øyvind Thoresen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Lars og Nina vs Henrik og Øyvind 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 5: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Stig Sundvold vs Tonje Bjørndahl 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Heidi Sundvold vs Kjerstin Aune 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Stig og Heidi vs Tonje og Kjerstin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 5: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Lars Dageid vs Stig Sundvold 7-5, 6-4 1 0 0 2 9 13 1 1 2 0 13 9
Singles: Nina Valmyr Dageid vs Heidi Sundvold 2-6, 3-6 1 1 2 0 12 5 1 0 0 2 5 12
Doubles:  Lars og Nina vs Stig og Heidi 1-6, 4-6 1 1 2 0 12 5 1 0 0 2 5 12
Resultat:
Div 5: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Henrik Rosenquist vs Iben Rakke 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Øyvind Thoresen vs Mathilde Wahlin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Henrik og Øyvind vs Iben og Mathilde 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 5: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Lise Viker Svendsen vs Tonje Bjørndahl 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Emma Pasnin vs Kjerstin Aune 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Lise og Emma vs Tonje og Kjerstin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 5: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Henrik Rosenquist vs Lise Viker Svendsen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Øyvind Thoresen vs Emma Pasnin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Henrik og Øyvind vs Lise og Emma 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 5: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Iben Rakke vs Stig Sundvold 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Mathilde Wahlin vs Heidi Sundvold 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Iben og Mathilde vs Stig og Heidi 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 5: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Lars Dageid vs Tonje Bjørndahl 6-4, 6-0 1 1 2 0 12 4 1 0 0 2 4 12
Singles: Nina Valmyr Dageid vs Kjerstin Aune 3-6, 0-6 1 0 0 2 3 12 1 1 2 0 12 3
Doubles:  Lars og Nina vs Tonje og Kjerstin 6-2, 6-2 1 1 2 0 12 4 1 0 0 2 4 12
Resultat:
Div 5: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Iben Rakke vs Lars Dageid 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Mathilde Wahlin vs Nina Valmyr Dageid 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Iben og Mathilde vs Lars og Nina 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 5: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Stig Sundvold vs Lise Viker Svendsen 6-3, 6-1 1 1 2 0 12 4 1 0 0 2 4 12
Singles: Heidi Sundvold vs Emma Pasnin 6-1, 6-4 1 1 2 0 12 5 1 0 0 2 5 12
Doubles:  Stig og Heidi vs Lise og Emma 3-6, 6-0- 10-7 1 1 2 1 19 13 1 0 1 2 13 19
Resultat:
Div 5: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Henrik Rosenquist vs Tonje Bjørndahl 6-3, 6-2 1 1 2 0 12 5 1 0 0 2 5 12
Singles: Øyvind Thoresen vs Kjerstin Aune 5-7, 4-6 1 0 0 2 9 13 1 1 2 0 13 9
Doubles:  Henrik og Øyvind vs Tonje og Kjerstin 6-2, 6-2 1 1 2 0 12 4 1 0 0 2 4 12
(Terje Walderhaug spilte som reserve for Øyvind Thoresen)
3 3 6 1 43 28 9 7 14 5 102 73 6 0 2 12 50 86 6 3 6 6 50 53 6 3 6 6 61 48 6 2 4 8 42 60
Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt