Resultater Vinter/Vår 2020, Div. 7
(6 lag i divisjonen) Lag 1 - Noah og Djordje Lag 2 - Jesper og Erlend Lag 3 - Kajsa og Marielle Lag 4 - Marianne og Carmen Lag 5 - Alice og Bjørn Lag 6 - Tove og Elisabeth
Match Spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match Spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Match spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt
Resultat:
Div 7: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Jesper Ellefsen vs Alice Solberg 5-7, 2-6 1 0 0 2 7 13 1 1 2 0 13 7
Singles: Erlend Walderhaug vs Bjørn Fuglår 7-6, 6-7, 10-12 1 0 1 2 23 25 1 1 2 1 25 23
Doubles:  Jesper og Erlend vs Alice og Bjørn 6-4, 1-6, 10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 7: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Kajsa Bengtsson Andreassen vs Marianne Zaitzow 6-4, 3-6, 2-10 1 0 1 2 11 20 1 1 2 1 20 11
Singles: Marielle Svartangen Wallin vs Carmen Adela Solum 1-6, 7-5, 5-10 1 0 1 2 13 21 1 1 2 1 21 13
Doubles:  Kajsa og Marielle vs Marianne og Carmen 1-6, 6-4, 10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 7: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Noah Stensrød vs Tove Bøe 6-4, 6-0 1 1 2 0 12 4 1 0 0 2 4 12
Singles: Djordje Stojiljkovic vs Elisabeth Roligheten 6-0, 6-1 1 1 2 0 12 1 1 0 0 2 1 12
Doubles:  Noah og Djordje vs Tove og Elisabeth 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 7: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Kajsa Bengtsson Andreassen vs Noah Stensrød 0-6, 1-6 1 1 2 0 12 1 1 0 0 2 1 12
Singles: Marielle Svartangen Wallin vs Djordje Stojiljkovic 0-6, 1-6 1 1 2 0 12 1 1 0 0 2 1 12
Doubles:  Kajsa og Marielle vs Noah og Djordje 0-6, 3-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 7: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Marianne Zaitzow vs Alice Solberg 2-6, 1-6 1 0 0 2 3 12 1 1 2 0 12 3
Singles: Carmen Adela Solum vs Bjørn Fuglår 7-5, 6-1 1 1 2 0 13 6 1 0 0 2 6 13
Doubles:  Marianne og Carmen vs Alice og Bjørn 4-6, 7-6, 6-10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 7: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Jesper Ellefsen vs Tove Bøe 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Erlend Walderhaug vs Elisabeth Roligheten 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Jesper og Erlend vs Tove og Elisabeth 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 7: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Marianne Zaitzow vs Jesper Ellefsen 4-6, 0-6 1 1 2 0 12 4 1 0 0 2 4 12
Singles: Carmen Adela Solum vs Erlend Walderhaug 3-6, 6-2, 10-4 1 0 1 2 12 19 1 1 2 1 19 12
Doubles:  Marianne og Carmen vs Jesper og Erlend 4-6, 5-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
(Harald Gether spilte som reserve for Carmen Adela Solum)
Resultat:
Div 7: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Alice Solberg vs Noah Stensrød 4-6, 7-5, 8-10 1 1 2 1 21 19 1 0 1 2 19 21
Singles: Bjørn Fuglår vs Djordje Stojiljkovic 2-6, 1-6 1 1 2 0 12 3 1 0 0 2 3 12
Doubles:  Alice og Bjørn vs Noah og Djordje 4-6, 5-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 7: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Kajsa Bengtsson Andreassen vs Tove Bøe 6-2, 6-1 1 1 2 0 12 3 1 0 0 2 3 12
Singles: Marielle Svartangen Wallin vs Elisabeth Roligheten 6-0, 6-0 1 1 2 0 12 0 1 0 0 2 0 12
Doubles:  Kajsa og Marielle vs Tove og Elisabeth 6-2, 6-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 7: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Alice Solberg vs Kajsa Bengtsson Andreassen 6-2, 6-1 1 0 0 2 3 12 1 1 2 0 12 3
Singles: Bjørn Fuglår vs Marielle Svartangen Wallin 3-6, 7-5, 8-10 1 1 2 1 21 18 1 0 1 2 18 21
Doubles:  Alice og Bjørn vs Kajsa og Marielle 1-6, 5-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 7: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Noah Stensrød vs Jesper Ellefsen 6-4, 6-3 1 1 2 0 12 7 1 0 0 2 7 12
Singles: Djordje Stojiljkovic vs Erlend Walderhaug 6-1, 6-0 1 1 2 0 12 1 1 0 0 2 1 12
Doubles:  Noah og Djordje vs Jesper og Erlend 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 7: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Marianne Zaitzow vs Tove Bøe 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Carmen Adela Solum vs Elisabeth Roligheten 6-1, 6-1 1 1 2 0 12 2 1 0 0 2 2 12
Doubles:  Marianne og Carmen vs Tove og Elisabeth 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 7: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Noah Stensrød vs Marianne Zaitzow 6-4, 6-2 1 1 2 0 12 6 1 0 0 2 6 12
Singles: Djordje Stojiljkovic vs Carmen Adela Solum 6-1, 6-3 1 1 2 0 12 4 1 0 0 2 4 12
Doubles:  Noah og Djordje vs Marianne og Carmen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 7: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Jesper Ellefsen vs Kajsa Bengtsson Andreassen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Erlend Walderhaug vs Marielle Svartangen Wallin 5-7, 6-4, 7-10 1 0 1 2 18 21 1 1 2 1 21 18
Doubles:  Jesper og Erlend vs Kajsa og Marielle 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Resultat:
Div 7: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Alice Solberg vs Tove Bøe 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Singles: Bjørn Fuglår vs Elisabeth Roligheten 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Doubles:  Alice og Bjørn vs Tove og Elisabeth 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 10 20 1 129 47 7 1 5 12 80 106 9 4 10 12 95 116 9 5 10 11 102 92 8 4 10 9 108 103 5 0 0 10 10 60
Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt Matcher spilt Match Wins Set vunnet Set tapt Games vunnet Games tapt